کارشناسان: کوپن ها به تنهایی بخش گردشگری

را نجات نخواهند داد

وزارت امور اقتصادی و ارتباطات سیستم کوپن را یکی از گزینه های احتمالی برای کمک به بحران به بخش گردشگری می داند ،” دوربین واقعی “را گزارش می دهد.

” کشورهایی که قبلاً از چنین سیستمی استفاده می کنند ، در واقع ، آنها کارت های هدیه ای را ارائه می دهند که مردم می توانند از آنها برای پرداخت خدمات در بخش گردشگری استفاده کنند. “ویلار لوبی ، معاون وزیر وزارتخانه. مصرف داخلی. و با این حال ، نمایندگان شرکتهای استونیایی ، که درآمدشان عمدتا به گردشگری بستگی دارد ، خیلی مشتاق این ایده نیستند.

“همانطور که می بینید ، سالنهای ما خالی است. البته عصرها و تعطیلات آخر هفته ، بازدیدکنندگان وجود دارند ، اما توسط در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، گردش مالی ما 90 درصد کاهش یافته و همچنان در حال سقوط است. بنابراین کوپن ها مطمئناً ایده بدی نیستند ، اما باید بگویم که چنین کوپن هایی ما را نجات نخواهد داد. ” p>

رئیس اتحادیه هتل ها و رستوران های Ain Käpp همچنین می گوید که بعید است کوپن ها بتواند مشکلات صنعت را برطرف کند.

اگر سیستم کوپن برخی هتل ها و رستوران ها برای مدتی گردش مالی اضافی فراهم کند ، پس رئیس اتحادیه شرکت های مسافرتی کولی می گوید: “مرزها بسته شده اند و ما تقریباً از فرصت کسب درآمد محروم هستیم. برای زنده ماندن در زمستان و حفظ نیروهای واجد شرایط ، ما نیاز به جبران بخشی از هزینه های کار داریم.” مراقبت.

پست جدید  هدرز تمام استیل XU7 - نگین اسپرت

نمایندگان بخش گردشگری علاقه بیشتری به ادامه پرداخت غرامت از صندوق بیمه بیکاری دارند.

“این سیستم در واقع در بهار بسیار خوب کار می کرد ، اما اکنون باید به طور خاص به گردشگری کمک کند. Käpp تأکید می کند ، زیرا ما 30 هزار نفر داریم و گردش مالی این بخش 2 میلیارد یورو است.

وزارت اقتصاد خاطرنشان می کند که هنوز تصمیماتی در مورد توزیع کوپن یا اقدامات کمک دیگر گرفته نشده است. < / p>

“ما متقاعد شده ایم که بخش گردشگری در آینده به حمایت دولت احتیاج خواهد داشت ، اما خیلی زود است که بگوییم چه مقدار و به چه شکلی ارائه خواهد شد ، ما در حال تجزیه و تحلیل گزینه های مختلف هستیم.”