کارشناسان: کوپن ها به تنهایی بخش گردشگری

را نجات نخواهند داد

وزارت امور اقتصادی و ارتباطات سیستم کوپن را یکی از گزینه های احتمالی برای کمک به بحران به بخش گردشگری می داند ،” دوربین واقعی “را گزارش می دهد.

” کشورهایی که قبلاً از چنین سیستمی استفاده می کنند ، در واقع ، آنها کارت های هدیه ای را ارائه می دهند که مردم می توانند از آنها برای پرداخت خدمات در بخش گردشگری استفاده کنند. “ویلار لوبی ، معاون وزیر وزارتخانه. مصرف داخلی. و با این حال ، نمایندگان شرکتهای استونیایی ، که درآمدشان عمدتا به گردشگری بستگی دارد ، خیلی مشتاق این ایده نیستند.

“همانطور که می بینید ، سالنهای ما خالی است. البته عصرها و تعطیلات آخر هفته ، بازدیدکنندگان وجود دارند ، اما توسط در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، گردش مالی ما 90 درصد کاهش یافته و همچنان در حال سقوط است. بنابراین کوپن ها مطمئناً ایده بدی نیستند ، اما باید بگویم که چنین کوپن هایی ما را نجات نخواهد داد. ” p>

رئیس اتحادیه هتل ها و رستوران های Ain Käpp همچنین می گوید که بعید است کوپن ها بتواند مشکلات صنعت را برطرف کند.

اگر سیستم کوپن برخی هتل ها و رستوران ها برای مدتی گردش مالی اضافی فراهم کند ، پس رئیس اتحادیه شرکت های مسافرتی کولی می گوید: “مرزها بسته شده اند و ما تقریباً از فرصت کسب درآمد محروم هستیم. برای زنده ماندن در زمستان و حفظ نیروهای واجد شرایط ، ما نیاز به جبران بخشی از هزینه های کار داریم.” مراقبت.

نمایندگان بخش گردشگری علاقه بیشتری به ادامه پرداخت غرامت از صندوق بیمه بیکاری دارند.

“این سیستم در واقع در بهار بسیار خوب کار می کرد ، اما اکنون باید به طور خاص به گردشگری کمک کند. Käpp تأکید می کند ، زیرا ما 30 هزار نفر داریم و گردش مالی این بخش 2 میلیارد یورو است.

وزارت اقتصاد خاطرنشان می کند که هنوز تصمیماتی در مورد توزیع کوپن یا اقدامات کمک دیگر گرفته نشده است. < / p>

“ما متقاعد شده ایم که بخش گردشگری در آینده به حمایت دولت احتیاج خواهد داشت ، اما خیلی زود است که بگوییم چه مقدار و به چه شکلی ارائه خواهد شد ، ما در حال تجزیه و تحلیل گزینه های مختلف هستیم.”