< div class = "article__copy clearfix">

اخیراً اعلام شد که TI و 50 Cent برای کمک به آوردن یک سری جدید به CBS All Access با عنوان بیست و چهار هفت . اجرایی که توسط Fif و با بازی TI تولید شده است ، بر اساس كتاب Notorious COP: The Inside Story of the Tupac ، Biggie و Jam Master Jay Investigations از اولین “پلیس هیپ هاپ” NYPD < / p>

با وجود مشارکت ، که با سخنان مهربانانه هر دو طرف روبرو شد ، این دو دوباره در شبکه های اجتماعی یکدیگر را ترول می کردند.

TI و 50 نفر قبلاً در مورد نبرد بالقوه Verzuz رفت و برگشت داشته اند ، که 50 بارها آن را رد کرده و اکنون Fif تمام تلاش خود را می کند تا زیر پوست T.I. در یک سری پست هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، فیف رپر همکار خود و هم اکنون شریک تجاری خود را تا حدی خنده دار ترول کرد.

“برادر ریش مثل موسیقی شما کاملاً با هم ارتباط برقرار نمی کند” ، او در یک پست نوشت . وی در كتاب دیگری نوشت: “من آن ژاكت را دوست ندارم ، بد نیست. LOL.”

“داداش ، تو نمی توانی جدی باشی” ، او در پست دیگری نوشت < / a> ، مقایسه آمار فروش هر دو آلبوم ابتدایی مربوطه. او در كنار تصویری نوشت: “حتی اگر زنبور عسل بتواند برای مگس توضیح دهد كه چرا گرده بهتر است از گه ، پرواز نمی فهمد. ” وی ادامه داد ، “من فقط نمونه مردی بهتر از پانک شما هستم.”

مشخص نیست که اختلافات بین این دو تا چه حد جدی است ، خصوصاً با توجه به اینکه آنها نمایشی در راه دارند و حول ایده نبرد Verzuz رقصیده اند.

نکته اجازه نمی دهد Fif حرف آخر را بزند ، اما ، پست های خود او به طرز سرگرم کننده ای رپ ثروتمند شوید یا تلاش کنید را اذیت کنید. وی نوشت: “Dis n *** a @ 50cent slow af.” “او در واقع فکر می کند که یک و 1/2 آلبوم از او گرفته است.”

50 Cent هنوز موافقت خود را با نبرد ورزوز اعلام نکرده است ، اما T.I. خواستار “تعیین تاریخ” شده است.

همچنین

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان