50 سنت و T.I. به دنبال اخبار مربوط به مشارکت مجموعه های تلویزیونی

< div class = "article__copy clearfix">

اخیراً اعلام شد که TI و 50 Cent برای کمک به آوردن یک سری جدید به CBS All Access با عنوان بیست و چهار هفت . اجرایی که توسط Fif و با بازی TI تولید شده است ، بر اساس كتاب Notorious COP: The Inside Story of the Tupac ، Biggie و Jam Master Jay Investigations از اولین “پلیس هیپ هاپ” NYPD < / p>

با وجود مشارکت ، که با سخنان مهربانانه هر دو طرف روبرو شد ، این دو دوباره در شبکه های اجتماعی یکدیگر را ترول می کردند.

TI و 50 نفر قبلاً در مورد نبرد بالقوه Verzuz رفت و برگشت داشته اند ، که 50 بارها آن را رد کرده و اکنون Fif تمام تلاش خود را می کند تا زیر پوست T.I. در یک سری پست هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، فیف رپر همکار خود و هم اکنون شریک تجاری خود را تا حدی خنده دار ترول کرد.

“برادر ریش مثل موسیقی شما کاملاً با هم ارتباط برقرار نمی کند” ، او در یک پست نوشت . وی در كتاب دیگری نوشت: “من آن ژاكت را دوست ندارم ، بد نیست. LOL.”

“داداش ، تو نمی توانی جدی باشی” ، او در پست دیگری نوشت < / a> ، مقایسه آمار فروش هر دو آلبوم ابتدایی مربوطه. او در كنار تصویری نوشت: “حتی اگر زنبور عسل بتواند برای مگس توضیح دهد كه چرا گرده بهتر است از گه ، پرواز نمی فهمد. ” وی ادامه داد ، “من فقط نمونه مردی بهتر از پانک شما هستم.”

مشخص نیست که اختلافات بین این دو تا چه حد جدی است ، خصوصاً با توجه به اینکه آنها نمایشی در راه دارند و حول ایده نبرد Verzuz رقصیده اند.

نکته اجازه نمی دهد Fif حرف آخر را بزند ، اما ، پست های خود او به طرز سرگرم کننده ای رپ ثروتمند شوید یا تلاش کنید را اذیت کنید. وی نوشت: “Dis n *** a @ 50cent slow af.” “او در واقع فکر می کند که یک و 1/2 آلبوم از او گرفته است.”

50 Cent هنوز موافقت خود را با نبرد ورزوز اعلام نکرده است ، اما T.I. خواستار “تعیین تاریخ” شده است.

همچنین

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">