روسیه در منطقه بالتیک فعالتر شده است: استونی رادارها ، تجهیزات ارتباطی و معادن

خریداری خواهد کرد

وزیر دفاع استونی جوری لوئیک گفت که اگرچه رهبری ارتش روسیه در ماه مارس اعلام کرد قصد دارد تعداد تمرینات را کاهش دهد تا باعث شیوع بیماری همه گیر نشود ، اما این قول محقق نشده است. < / p>

“تمرینات روسی ادامه دارد. هم در منطقه ما و هم در پاییز ، تمرینات گسترده قفقاز برگزار می شود ، جایی که 150،000 نظامی در آن شرکت می کنند. بخشی از تمرینات قفقاز منطقه غربی ما و نیروهای منطقه غربی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. نیروهای این لوئیک در مصاحبه ای با Aktualnaya Kamera گفت: این مناطق به جنوب منتقل شده اند تا در تمرینات قفقاز شرکت کنند.

در مورد فعالیت نیروهای روسی در منطقه ، اینها در درجه اول مانور هوایی است. ناتو دائماً برای رهگیری هواپیماهای روسی پرواز می کند ، زیرا روس ها بدون برنامه پرواز پرواز می کنند و شامل ترانسپوندر. یعنی رادارهای غیرنظامی نمی توانند آنها را ببینند. گرچه در بهار قول پایبندی به اصول پذیرفته شده رفتار در هوا در بالاترین سطح داده شد.

“هیچ چیزی که روس ها با افتخار در ماه مارس اعلام کردند محقق نشد. می توان گفت که این تبلیغات معمولی بود” – اظهار نظر کرد لویک.

وزیر دفاع گفت که تمرینات دریایی روسیه در دریای بالتیک نیز تشدید شده است. پس از رژه نظامی در سن پترزبورگ ، کشتی ها یک تمرین قدرتمند انجام دادند.

“آنچه بیش از همه نگران کننده است این است که روسیه در این تمرینات از سه ناو بزرگ حمله دوزیستی استفاده می کند که توانایی تحویل کل گردان دوزیست را در هر کجا که روسیه بخواهد ، دارد. چنین کشتی هایی در دریای بالتیک بسیار نگران کننده است. “- گفت:” لویک. استونی به منظور داشتن ایده ای درباره آنچه در منطقه دریایی منطقه رخ می دهد ، قصد دارد دو رادار دریایی ، سیستم های ارتباطی و حتی مین های دریایی خریداری کند. … و این به رغم اطمینان رهبری ارتش روسیه مبنی بر اینکه در یک بیماری همه گیر ، فعالیت های نظامی کاهش می یابد. برنامه ریزی شده است که خریدها همراه با ایالات متحده آمریکا انجام شود.