Eliza Reign Slams Summer Walker را به دلیل انتقاد از مبلغ پشتیبانی شده از کودک درخواست شده از آینده

summer-future “class =” ff-og-image-inserted “>

الیزا راین ، مادر آینده ‘ عزیزم ، Summer Walker را پس از انتقاد خواننده از Reign به دلیل درخواست ماهانه 53،000 دلار ، در معرض انفجار قرار داده است در حمایت از کودک از رپر.

راین به استوری اینستاگرامش رفت تا اوضاع بین او و آینده را روشن کند ، در حالی که واکر را بخاطر صحبت در مورد موقعیتی که در آن دخیل نیست ، صدا می کند و ادعا می کند دوست پسر واکر لندن در Da Track ” اگر بدتر از شخصی نباشد که من با او می جنگم همان کار را می کند دادگاه.” Reign به واکر گفت که آنچه باید انجام دهد استفاده از پلتفرم خود برای مبارزه با “این نوع بی توجهی به کودکان و سو abuse استفاده از زنان” است.

در جای دیگر ، Reign از واکر محکوم کرد به خاطر اینکه به یک زن سیاه پوست دیگر همزاد است و دست نگه ندارد لندن پاسخگوی اقدامات خودش است. راین توضیح داد که حمایت از فرزند وی 53000 دلار است زیرا دادگاه فرض کلی درآمد را بر اساس میزان درآمد آینده انجام داد.

وی همچنین واکر را “دوست دختر ضرب و شتم” و “ضربان” ، با اشاره به این واقعیت که واکر مدتی پیش گفت که او دوش گرفتن را دوست ندارد .

مادر یکی از کودکان لندن ، اریکا راسین نیز در استوری اینستاگرام خود با انتقاد شدید از خواننده نوشت: “اگر بچه ندارید ، در این مورد صحبت نکنید.” وی ادامه داد ، “اگر کسی در مورد اینکه چه نت باید بخواند یا چگونه می توان توالت را تمیز کرد ، وقت شماست که بدرخشید … اما بچه ها ، نه”. وی همچنین در یک ویدئو ادعا کرد واکر دلیل این است که لندن بچه هایش را ماه ها ندیده است.

اوایل این هفته ، یک قاضی فلوریدا توصیه می شود پرداخت در آینده پادشاهی 3200 دلار در ماه برای حمایت از کودک ، رقمی که بود به دلیل آینده ادعا کرد که او فقط 30000 دلار در ماه درآمد دارد. سال گذشته ، الیزا از خواننده رپ به دلیل پدری ، حمایت از فرزند و حضانت دختر 1 ساله اش Reign شکایت کرد. الیزا گفت که Future پدر بود ، که با ارسال آزمایش DNA تایید شد.

در مورد رابطه واکر و لندن: به نظر می رسد که این زوج تقسیم در ماه آوریل به دنبال فیلم هایی که از تهیه کننده پخش شد خفگی واکر و او از او خواست که متوقف شود. مشخص نیست که آیا این زن و شوهر عاشقانه خود را دوباره از سر گرفته اند ، اگرچه از نظرات راسین ، به نظر می رسد که آنها این رابطه را داشته اند. لندن همچنین تنها شخصی است که واکر در حساب رسمی خود در اینستاگرام دنبال می کند.

<کنار کلاس = "کنار-پنل"> < / کنار>