برنامه نوسازی: یک ساختمان مسکونی در منطقه Golovinsky در سال 2021 راه اندازی خواهد شد

در سال 2021 ، یک ساختمان مسکونی در منطقه Golovinsky برای جابجایی تحت برنامه نوسازی راه اندازی می شود. این آدرس در آدرس ظاهر می شود: بلوار کرونشتات ، دارای 55a.

“در حال حاضر نصب سازه های یکپارچه در طبقه دوازدهم به پایان رسیده است.” ds / “> گروه ساخت و ساز مسکو رفیق زاگوت الدینوف .

یک خانه دو بخش طبق یک پروژه جداگانه ساخته خواهد شد. نمای ساختمان با تابلوهای تزئینی روبرو خواهد شد. آنها به کانالهایی برای تهویه هوا و بالکنهای لعاب دار مجهز می شوند.

هر بخش دارای دو آسانسور با ظرفیت بالابری 400 و 1000 کیلوگرم خواهد بود. آنها به رسانه های تصویری و لمسی مجهز خواهند شد.

این خانه 225 آپارتمان خواهد داشت که 55 آپارتمان یک اتاق ، 135 اتاق دو اتاق ، 35 اتاق سه اتاق است. مساحت کل بیش از 13 هزار متر مربع خواهد بود. چهار آپارتمان برای افراد با تحرک محدود مجهز خواهد شد: عرض راهروها و درهای ورودی در اینجا افزایش می یابد ، لوله کشی ویژه نصب خواهد شد.

در صورت وقوع آتش سوزی ، آلارم آتش نشانی و یک سیستم نظارت تصویری ، ساختمان مسکونی مجهز به سیستم های امنیتی ، اخطار و تخلیه خواهد بود.

در طبقه اول (غیر مسکونی) ساختمان جدید داروخانه ها ، مغازه ها ، کافه ها ، مراکز خدماتی و سایر امکانات اجتماعی ، تجاری و فرهنگی قرار دارد.

علاوه بر این ، آنها پارکینگ زیرزمینی را تجهیز می کنند ، و همچنین فضای پارکینگ آزاد اضافی ، از جمله برای افراد با تحرک محدود را تجهیز می کنند.

قلمرو مجاور محوطه سازی و محوطه سازی خواهد شد ، زمین های کودک و ورزشی ، و همچنین یک منطقه تفریحی ساخته می شود.

“درمجموع ، ساکنان 137 ساختمان پنج طبقه آپارتمان های جدید را در منطقه گلووینسکی دریافت می کنند. در منطقه 16 سایت پرتاب برای احداث ساختمانهای مسکونی شناسایی شده است. در حال حاضر ، هفت تسهیلات در دست ساخت است. ”

وی خاطرنشان کرد: یک محیط شهری با کیفیت بالا و جامعه محور برای ساکنان منطقه ایجاد خواهد شد. برنامه نوسازی ساخت 15 مرکز آموزشی را پیش بینی می کند: پنج کودکستان ، پنج مدرسه ، پنج ساختمان آموزشی ، همچنین دو کلینیک پلی کلینیک ، دو مرکز تناسب اندام و یک مرکز اوقات فراغت.

اطلاعات بیشتر درباره آپارتمان ها و خانه های تحت برنامه نوسازی < href = "https://www.mos.ru/news/item/78307073/"> مراحل حرکت تحت برنامه نوسازی

برنامه نوسازی در آگوست 2017 تصویب شد. شامل 5174 خانه بود. 350 هزار خانواده مسکو که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارند ، می توانند شرایط زندگی خود را بهبود بخشند. برای اجرای برنامه ، لیستی از 454 سایت راه اندازی تشکیل شده است.