7 آلبوم جدید که باید به آنها گوش دهید اکنون: Angel Angel Olsen، Kelly Lee Owens، افشاگری و موارد دیگر

با پخش موسیقی بسیار خوب در تمام مدت زمان ، می توان تعیین کرد که ابتدا به چه چیزی گوش دهید. هر هفته ، Pitchfork نسخه های قابل توجه جدیدی را که در سرویس های جریان وجود دارد ارائه می دهد. این گروه شامل آلبوم های جدیدی از Angel Angels ، Kelly Lee Owens ، Disclosure ، Jyoti ، Caitlin Pasko ، Samia و Sezdaliza می شود. در خبرنامه جمعه موسیقی جدید در Pitchfork مشترک شوید تا توصیه های ما را در صندوق ورودی خود هر هفته دریافت کنید. (همه نسخه های نمایش داده شده در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این وجود ، هنگامی که شما چیزی را از طریق لینک های وابسته ما خریداری می کنید ، Pitchfork یک کمیسیون وابسته کسب می کند.)

فرشته اولسن : ظروف سرباز یا مسافر جدید [Jagjaguwar]

قبل از رفتن به استودیو کامل همه آینه ها در سال 2018 ، فرشته اولسن نسخه های اولیه ای از ترانه های آن در یک استودیوی کلیسایی در واشنگتن. آهنگ هایی مانند “New Love Cassette” ، “Lark Song” و “Chance (Forever Love)” با دو قطعه جدید شانه می مالند ، ” کل آشفته جدید ” و ” تکان دادن ، لبخند زدن .” اولسن در بیانیه ای درباره ی ضبط گفت که می خواهد ضبط های ضبط شده احساسات آسیب پذیری آهنگ ها را ضبط کند. به گفته من ، آهنگ ها کاملاً متفاوت هستند. همه آنها احساسات متفاوتی دارند زیرا موسیقی پشت سر آنها واقعاً متفاوت است. ” Pitchfork .

گوش دادن در Apple Music
گوش دادن به Spotify
TIDAL گوش دهید
گوش دادن به موسیقی آمازون
گوش دادن / خرید در Bandcamp
خرید در Rough Trade

/picture>

< / شکل>

کلی لی اونز : Inner Song [Smalltown Supersound]

پس از آزاد کردن وی اولین عنوان با عنوان خود در سال 2017 ، کلی لی اوونز سه سال را توصیف کرد منتهی به آهنگ داخلی به عنوان برخی از سخت ترین زندگی او. بعد از اعلام آلبوم با تک آهنگ ” ذوب شدن! ” در ماه فوریه ، خواننده و تهیه کننده ولزی تاریخ انتشار ماه مه را به تأخیر انداخت به دلیل همه گیر بودن. او از آن زمان آهنگ های ” Night ” را به اشتراک گذاشته است ، “” روشن “،” و ” گوشه آسمان من “، که ظاهری از جان کیل دارد. این آلبوم همچنین حاوی عنصر Cover “ماهی های عجیب و غریب / Arpeggi” از Radiohead. ” p>

گوش دادن به Apple Music
گوش دادن به Spotify
گوش دادن به TIDAL
گوش دادن به موسیقی آمازون
در Bandcamp گوش دهید / بخرید
خرید یک t Rough Trade