با یک ضربه: چگونه “نینجا” استونیایی با شش مهاجر سیاه پوست جنگید

TALLINN ، 31 دسامبر – Sputnik. موضوع بومیان استونی که از حمله مهاجران رنج می برند ، دوباره برای انتشار Uued Uudised (” اخبار جدید “) ، نزدیک به حزب محافظه کار خلق استونی ، که بخشی از دولت است ( EKRE ).

محافظه کاران ملی پیامی را از هل ایراک در شبکه های اجتماعی منتشر کردند و درباره حادثه ای که در Mustam Muste ، یک منطقه مسکونی تالین اتفاق افتاد ، در یکی از خیابان هایی که مهاجران از آفریقا و خاور میانه در خوابگاه های سابق زندگی می کنند که به استونی نقل مکان کرده اند ، زندگی می کنند. / p>

فواید هنرهای رزمی ژاپن

به گفته ایراک ، معلم هنر وی ، بوژینکان * ، در طول روز به بازار Mustamäe رفت و از موسیقی از طریق هدفون لذت برد. وی به طور ناگهانی مورد حمله مرد سیاهپوست قرار گرفت که Uued Uudised آن را مهندس نیجریه خواند و به سخره گرفتن آنچه دولت استونی نامیده می شود پناهجویانی که به این کشور می آیند “متخصصان و مهندسان بسیار مجرب فناوری اطلاعات” می باشد.

معلم با استفاده از مهارت های خود ، متجاوز را کنار زد. ناامید از شکست حمله ، “مهندس” ادعا کرد که تلفن خود را بیرون آورده و رفقای خود را برای کمک احضار کرده است. در عرض چند دقیقه ، ایراک گفت ، شش بومی آفریقا از قبل در کنار معلم ایستاده بودند و یکی از آنها به طور نمایشی چاقو را تکان می داد.

تصمیم گرفت که اوضاع را تشدید نکند ، معلم پلیس را صدا زد. گفته می شود كه گشت وارد مدارك اسناد تنها یكی از مهاجران را بررسی كرده و همه را به جز قربانی این حمله آزاد كرد.

مأموران اجرای قانون طبق گفته ایراک قصد داشتند تا زمان رسیدن بازپرس ، معلم را در سلول اداره کلانتری نگه دارند ، اما پس از یک تماس تلفنی وکیل آزاد شدند. هیچ اقدامی علیه مهاجرانی که به معلم حمله کرده اند ، اقدامی نکرده و پرونده بسته شد.

“Mustamäe به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کوه سیاه واقعی است” ، Uued Uudised با اشاره به ترجمه تحت اللفظی نام استونیایی منطقه خواب تالین – “تپه سیاه” با ابراز ناراحت از این داستان گفت:

“عکس رسوا”

Sputnik استونی از قبل نوشت: درباره وفور ورود در طی ورود استونی به اتحادیه اروپا از مهاجران شمال آفریقا و خاورمیانه اولین باری نیست که محافظه کاران ملی محلی ناراضی هستند. بنابراین ، به عنوان مثال ، اخیراً Uued Uudised از انتشار یک مهد کودک تالین در شبکه های اجتماعی در کریسمس با یک عکس و فیلم از سه دختر سیاه پوست لباس جشن گرفته شد. با این حال ، درگیری در مورد این موضوع قبلاً در نظرات منتشر شده در زیر این نشریه شعله ور شده است.

“مگر بچه های گروه ما در عکس ها چطور بودند؟” – یکی از والدین فرزندان مهد کودک مونی را نوشت. برای جلوگیری از جنجال بیشتر با انگیزه های نژادی ، اداره پیش دبستانی پست را حذف کرد ، اما عکس در وب سایت شهرداری مهد کودک باقی ماند.

“قبلاً بچه های نژادهای دیگر در مهدکودک های استونی وجود دارد ، اما تجلیل از غیر سفیدپوستان در غرب لیبرال ، که اکنون به استونی رسیده است ، کاملاً غیرقابل درک و غیرقابل قبول است. بیگانگان” برجسته “هستند و مردم خودشان شرمنده هستند.” به گفته محافظه کاران ملی استونی ، انتشار عکسی با کودکان سیاه پوست از مهد کودک تالین به “نژادپرستی علیه سفید پوستان” تبدیل شد ، در نتیجه “کودکان بومی آسیب دیدند”.

صفحه فیس بوک کودکستان مونی

* Bujinkan یک مدرسه ژاپنی از هنرهای رزمی پیچیده است که ادعا می کند آموزه ها ، سنت ها و روش های نینجا را به ارث می برد.

اخبار بیشتر درباره این موضوع را اینجا بخوانید: