با یک ضربه: چگونه “نینجا” استونیایی با شش مهاجر سیاه پوست جنگید

TALLINN ، 31 دسامبر – Sputnik. موضوع بومیان استونی که از حمله مهاجران رنج می برند ، دوباره برای انتشار Uued Uudised (” اخبار جدید “) ، نزدیک به حزب محافظه کار خلق استونی ، که بخشی از دولت است ( EKRE ).

محافظه کاران ملی پیامی را از هل ایراک در شبکه های اجتماعی منتشر کردند و درباره حادثه ای که در Mustam Muste ، یک منطقه مسکونی تالین اتفاق افتاد ، در یکی از خیابان هایی که مهاجران از آفریقا و خاور میانه در خوابگاه های سابق زندگی می کنند که به استونی نقل مکان کرده اند ، زندگی می کنند. / p>

فواید هنرهای رزمی ژاپن

به گفته ایراک ، معلم هنر وی ، بوژینکان * ، در طول روز به بازار Mustamäe رفت و از موسیقی از طریق هدفون لذت برد. وی به طور ناگهانی مورد حمله مرد سیاهپوست قرار گرفت که Uued Uudised آن را مهندس نیجریه خواند و به سخره گرفتن آنچه دولت استونی نامیده می شود پناهجویانی که به این کشور می آیند “متخصصان و مهندسان بسیار مجرب فناوری اطلاعات” می باشد.

معلم با استفاده از مهارت های خود ، متجاوز را کنار زد. ناامید از شکست حمله ، “مهندس” ادعا کرد که تلفن خود را بیرون آورده و رفقای خود را برای کمک احضار کرده است. در عرض چند دقیقه ، ایراک گفت ، شش بومی آفریقا از قبل در کنار معلم ایستاده بودند و یکی از آنها به طور نمایشی چاقو را تکان می داد.

پست جدید  ASAP Ferg درباره ASAM Mob Drama بحث می کند ، می گوید او آهنگی را با "همه پاسخهایی که می خواهید" می اندازد

تصمیم گرفت که اوضاع را تشدید نکند ، معلم پلیس را صدا زد. گفته می شود كه گشت وارد مدارك اسناد تنها یكی از مهاجران را بررسی كرده و همه را به جز قربانی این حمله آزاد كرد.

مأموران اجرای قانون طبق گفته ایراک قصد داشتند تا زمان رسیدن بازپرس ، معلم را در سلول اداره کلانتری نگه دارند ، اما پس از یک تماس تلفنی وکیل آزاد شدند. هیچ اقدامی علیه مهاجرانی که به معلم حمله کرده اند ، اقدامی نکرده و پرونده بسته شد.

“Mustamäe به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کوه سیاه واقعی است” ، Uued Uudised با اشاره به ترجمه تحت اللفظی نام استونیایی منطقه خواب تالین – “تپه سیاه” با ابراز ناراحت از این داستان گفت:

“عکس رسوا”

Sputnik استونی از قبل نوشت: درباره وفور ورود در طی ورود استونی به اتحادیه اروپا از مهاجران شمال آفریقا و خاورمیانه اولین باری نیست که محافظه کاران ملی محلی ناراضی هستند. بنابراین ، به عنوان مثال ، اخیراً Uued Uudised از انتشار یک مهد کودک تالین در شبکه های اجتماعی در کریسمس با یک عکس و فیلم از سه دختر سیاه پوست لباس جشن گرفته شد. با این حال ، درگیری در مورد این موضوع قبلاً در نظرات منتشر شده در زیر این نشریه شعله ور شده است.

پست جدید  Lil Xan به دلیل اشاره به اسلحه به سمت انسان در هنگام اختلاف بر روی 2Pac Remark

“مگر بچه های گروه ما در عکس ها چطور بودند؟” – یکی از والدین فرزندان مهد کودک مونی را نوشت. برای جلوگیری از جنجال بیشتر با انگیزه های نژادی ، اداره پیش دبستانی پست را حذف کرد ، اما عکس در وب سایت شهرداری مهد کودک باقی ماند.

“قبلاً بچه های نژادهای دیگر در مهدکودک های استونی وجود دارد ، اما تجلیل از غیر سفیدپوستان در غرب لیبرال ، که اکنون به استونی رسیده است ، کاملاً غیرقابل درک و غیرقابل قبول است. بیگانگان” برجسته “هستند و مردم خودشان شرمنده هستند.” به گفته محافظه کاران ملی استونی ، انتشار عکسی با کودکان سیاه پوست از مهد کودک تالین به “نژادپرستی علیه سفید پوستان” تبدیل شد ، در نتیجه “کودکان بومی آسیب دیدند”.

صفحه فیس بوک کودکستان مونی

* Bujinkan یک مدرسه ژاپنی از هنرهای رزمی پیچیده است که ادعا می کند آموزه ها ، سنت ها و روش های نینجا را به ارث می برد.

اخبار بیشتر درباره این موضوع را اینجا بخوانید: