مربی تیم ملی فوتبال استونی Voolaid: هواداران

را از دست خواهیم داد

آخرین بار در تالین A. Le Coc Arena ، تیم ملی استونی جورجیا را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد ، اما تقریباً پنج سال از آن زمان می گذرد و هر دو تیم تغییرات زیادی داشته اند … هم از نظر ترکیب و هم از نظر بازی ، “دوربین واقعی” گزارش می دهد.

یک سال پیش ، در آخرین مرحله مقدماتی ، تیم ملی گرجستان هشت امتیاز کسب کرد ، در حالی که تیم ملی استونی تنها یک امتیاز. امروز حریف تیم استونی به نظر محبوب می رسد.

“من می گویم که این یک سبک اروپایی است. نه تنها قفقازی ، مانند گذشته ، وقتی کسی با توپ می دود و فقط تکنیک را نشان می دهد. نه ، آنها نظم و انضباط بسیار خوبی است ، آنها در دفاع خوب بازی می کنند ، گرجی ها کمی قبول می شوند ، در بیشتر مسابقات حداقل یک گل به ثمر می رسانند “، کارل وولید ، سرمربی تیم ملی استونی تجزیه و تحلیل می کند. بدون هوادار ، که باعث ایجاد فضای مجلسی در ورزشگاه می شود. دشوار است که بگوییم این مسئله چگونه روی بازی تیم تأثیر می گذارد ، اما بازیکنان فوتبال هواداران را از دست می دهند.

“برای ما ، این یک فاکتور بسیار مهم است – بازیکن دوازدهم. و هواداران در سال های اخیر ، حتی زمانی که نتایج خیلی خوبی وجود ندارد ، آنها به ما اعتقاد دارند. آنها آمدند و از تیم حمایت کردند. این همیشه مهم است. “

پخش مستقیم مسابقه استونی و جورجیا از طریق ETV + و rus.err.ee را در ساعت 18:50 مشاهده کنید.