مدارس ناروا امیدوارند که دیگر هیچ قرنطینه ای وجود نداشته باشد

صبح روز اول سپتامبر توسط یک معلم موسیقی از دانش آموزان درب مدرسه دولتی ناروا وانالینا استقبال شد. بسیاری از دانش آموزان از ماه مارس که وضعیت اضطراری اعلام شده همدیگر را ندیده اند و امروز با روحیه ای خوب به مدرسه رفته اند. من دوست دارم با همکلاسی ها صحبت کنم ، دوست دارم در کلاس بنشینم ، با معلمان صحبت کنم و در فضای مدرسه غوطه ور شوم. “دختر ویکتوریا به اتاق واقعی گفت.

مدیریت مدرسه امیدوار است که دیگر مجبور نباشند دوباره به آموزش از راه دور بپردازند و سال تحصیلی بدون ماجراجویی خواهد بود.

“ما یک تجربه جدید به دست آوردیم. نه تنها کودکان و والدین بسیار درس می خواندند ، بلکه معلمان و اداره مدرسه نیز امیدوار بودند. امیدوارم که تجربه به دست آمده دیگر نیازی به استفاده از دانش جدید نداشته باشیم. من دوست دارم به طور سنتی تحصیل کنم مثل همیشه. این مهمترین انتظار است. ما امیدواریم که با هم باشیم. اما اگر چیزی باشد ، ما آماده هر کاری هستیم. “مدیر مدرسه وانالینا تاتیانا استپانوا گفت.

سال تحصیلی گذشته ، سخت ترین کار برای فارغ التحصیلان بود ، 10 هفته یادگیری از راه دور سرانجام بسیاری را مجبور کرد که برنامه های خود را برای ادامه تحصیل کنار بگذارند. دانش آموزان کلاس دوازدهم امروز امیدوارند که از اقبال قبلی خود خوش شانس تر باشند. ویکتوریا گفت: دانشگاه تارتو. من واقعاً امیدوارم که دیگر قرنطینه نشویم زیرا بالاخره ما در کلاس آخر هستیم و می خواهم تمام مطالبی را که در مدرسه داده می شود یاد بگیرم. انجام این کار در خانه بسیار دشوار است. من می خواهم در مدرسه بمانم. p>

امسال 6040 دانش آموز به مدارس ناروا رفتند ، در این میان بیش از 500 دانش آموز کلاس اول. امسال مدرسه دولتی Narva Vanalinna سه کلاس اول را کسب کرد و سالن ورزشی Pähklemäe با پنج کلاس رکورددار کلاس اولی ها در این شهر شد.