نامگذاری شد / late-rapper-j-dilla-sued-over-2006-sample “class =” ff-og-image-inserted “>

بیش از 14 سال پس از مرگ وی ، J Dilla در مرکز دعوی حق چاپ است.

رولینگ استون گزارش می کند تهیه کننده و رپر فقید متهم به نمونه برداری غیرقانونی از رکورد 10cc سال 1974″ The بدترین گروه در جهان “برای آهنگ” Workinonit “خود در سال 2006. رکورد دیلا در آلبوم دانشجویی دوم وی ، دونات ظاهر شد ، که فقط چند روز قبل از مرگ او کاهش یافت. طبق اسناد قانونی به دست آمده توسط رولینگ استون ، شاکیان – شرکت فروش موسیقی و ناشر Man-Ken Music ، Ltd. آنها ادعا می کنند Dilla ، Universal Music ، E.P.H.C.Y. با انتشار و برچسب Stones Throw Records ، علی رغم سالها هشدار ، “مجوز مناسب برای نمونه سازی آهنگ 10cc” به دست نیامده یا به دنبال اخذ آن نبوده است. در سال 2014 ، حدود دو سال قبل از اینکه Stones Throw نسخه سالگرد Donuts را رها کند. آنها همچنین می گویند متهمان چندین سال پیش مجوز “Workinonit” را به Netflix داده اند. این آهنگ در دو ویژه برنامه Dave Chappelle استفاده شده است ، عمیق در قلب تگزاس و عصر چرخش.

شاکیان می گویند “Workinonit” یک “مشتق کار ترکیب” است. آنها اکنون به دنبال جبران خسارت نامشخص هستند و از متهمان خواستارند “مطابق Pitchfork .

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">

پست جدید  کانیه وست بیش از 6 میلیون دلار به عنوان مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید