سینماهای فروم سینما در کشورهای بالتیک به قیمت 65 میلیون یورو به فروش می رسند

این را زنجیره سینمای آمریکا AMC Entertainment Holdings اعلام کرد ، که مالک نهایی مالکیت سینماهای فروم در کشورهای بالتیک بود. روز دوشنبه در مورد خرید Forum Cinemas ، توضیح این مرحله با تمایل به تقویت موقعیت خود در بازار لیتوانی. در عین حال Forum Cinemas یک شرکت کاملاً مدیریت شده در کشورهای بالتیک است و ما از این معامله بسیار راضی هستیم. “تأیید Sven Nuutmann ، عضو هیئت مدیره UP Invest. این خرید باید توسط مقامات ضد انحصاری استونی ، لتونی و لیتوانی از قبل تأیید شود.

Forum Cinemas OÜ بزرگترین اپراتور سینما در کشورهای بالتیک است. در استونی ، این شرکت صاحب کوکاکولا پلازا در تالین ، اکران در تارتو و سینتروم سینما در ویجندی است. Forum Cinemas یک سینما در لتونی و پنج سینما در لیتوانی دارد.

Forum Cinemas OÜ در حال حاضر متعلق به شرکت فیلم سازی فنلینو گروه Finnkino Group است. دومی بخشی از گروه اودئون است که از مارس 2017 متعلق به زنجیره سینمای آمریکا AMC است.

شرکت سرمایه گذاری UP Invest در سرمایه گذاری در مراقبت های بهداشتی ، رسانه ها ، املاک و مستغلات ، تجارت و سرمایه گذاری های خطرپذیر در فن آوری های سبز تخصص دارد. UP Invest بخشی از هلدینگ MM Grupp متعلق به مارگوس لیناما و ایوار وندلین است.

صحنه “دوربین واقعی” اضافه شده است.