استاد P خط غذایی “عمو P” را به عنوان جایگزینی برای عمه جیمیما و عمو بن

راه اندازی می کند

مستر پی جایگزینی برای خاله جامیما و عمو بن تهیه کرده است – دو محصول غذایی که به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفت به دلیل استفاده از کلیشه های نژادی در نام و بسته بندی.

غول هیپ هاپ در این هفته از راه اندازی خط غذایی “Uncle P’s Louisiana Seasoned” خبر داد ، که شامل همه چیز از مخلوط پنکیک و برنج گرفته تا لوبیا و جو دوسر گرفته تا شن و شربت. استاد P به CNN که وی می خواست محصولی را ارائه دهد که نه تنها متعلق به سیاه پوستان باشد بلکه به جامعه نیز باز می گردد. بخشی از درآمد حاصل از فروش عمو P به ابتکارات آموزش جوانان در داخل شهر و همچنین خدمات مراقبت / مساعدت برای افراد مسن در جوامع سیاهپوست اختصاص خواهد یافت.

“وقتی به خاله نگاه می کنید جیمیما و عمو بن ، بسیاری از این محصولات مورد تمسخر مردم آفریقایی-آمریکایی است و حتی نمی تواند جوامع ما را تغذیه کند. ” “با عمو P ، هرچه بیشتر تولید کنیم ، بیشتر می دهیم. و تنها راه دادن مالکیت این محصولات است.”

وی گفت که این مشاغل همچنین مشاغلی را برای جامعه سیاه فراهم می کند و منجر به توسعه املاک و مستغلات در مناطق عمدتا سیاه پوستان خواهد شد. استاد P با اشاره به شورش ها در پاسخ به خشونت پلیس بر اهمیت مورد دوم تأکید کرد.

“در حال حاضر ما بلوک های خود را می سوزانیم و جوامع ما ضمن اعتراض به بی عدالتی ، اما اگر بتوانیم صاحب محصولات شویم و پول خود را به جامعه بازگردانیم ، می توانیم آن بلوک ها را به جای سوزاندن دوباره خریداری کنیم. ” “اگر آنها میلیاردها دلار از عمه جامیما و عمو بن درآمد کسب کردند ، تصور کنید که چه مقدار درآمد خواهیم داشت تا بتوانیم به جامعه خودمان بازگردانیم. این به ما کمک می کند بدون اینکه منتظر دولت بمانیم. ما در واقع می توانیم جهان را تغییر دهیم . “

محصولات عمو P هم اکنون در فروشگاه های مواد غذایی خاص موجود است.

<کنار کلاس = "کنار -panel ">