نمایش ها در سالن بزرگ تئاتر روسیه تا 10 سپتامبر

اجرا نمی شوند

طبق گزارش مطبوعاتی تئاتر روسیه ، بیمار از یک هفته قبل در مرخصی استعلاجی به سر می برد و هیچ ارتباطی با هیچ یک از کارکنان تئاتر نداشته است.

با این حال ، به دلایل ایمنی ، نمایش های برتر “بانوی زیبای من” که قرار بود 5 و 6 سپتامبر برگزار شود ، به تعویق می افتد. تاریخ اکران های بعدی در 8 و 9 سپتامبر نیز به تعویق افتاده است.

از 5 سپتامبر ، بلیط در 2 اکتبر ، از 6 سپتامبر ، بلیط در 3 اکتبر ، از 8 سپتامبر معتبر است ، بلیط در 4 اکتبر ، از 9 سپتامبر معتبر است ، بلیط برای 1 نوامبر.

اجراهای سالن بولشوی تئاتر تا 10 سپتامبر اجرا نمی شوند ، بنابراین “آخرین طبقه” نیز نمایش داده نمی شود. این اجرا در تاریخ 26 سپتامبر برگزار نخواهد شد ، می توان بلیط را برای این نمایش که در تاریخ 9 اکتبر برگزار می شود رد و بدل کرد.

طبق اطلاعات اولیه ، تئاتر از 11 سپتامبر کار سالن بزرگ را از سر می گیرد. تمام اماکن تئاتر ضد عفونی شده و آماده پذیرایی از تماشاگران خواهند بود.

اولین نمایش “آرمانشهر” که از 10 سپتامبر در سالن کوچک برنامه ریزی شده است هنوز روی پوستر است.

به توصیه وزارت بهداشت ، دوشنبه ، در 7 سپتامبر ، همه کارمندان تئاتر بدون هیچ گونه آزمایشی از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار می گیرند. پس از دریافت نتایج آزمون ، مدیریت تئاتر در مورد اقدامات حفاظتی بیشتر تصمیم خواهد گرفت.

اطلاعات بیشتر در مورد بازپرداخت بلیط و مبادله را می توان در گیشه تئاتر یافت که در روزهای هفته از ساعت 11:00 تا 19:00 و آخر هفته ها باز است. از ساعت 11:00 تا 18:00. همچنین می توانید اطلاعات موجود در وب سایت و شبکه های اجتماعی تئاتر روسیه را دنبال کنید.

مواد ویدئویی “دوربین واقعی” اضافه شده است.