6ix9ine لیل دورک را “بچه کوچکی” صدا می کند و می گوید بدون تلاش

می تواند او را فروخته کند

با ورود به اولین آلبوم پس از زندان TattleTales ، 6ix9ine برای چت طولانی با کارل لامار از بیلبورد برای پوشش طیف گسترده ای از موضوعات. همانطور که با مصاحبه خود در نیویورک تایمز ، 6ix9ine بسیار کم ابراز پشیمانی کرد ، در مورد دوره حضور خود در زندان صحبت کرد ، و دلیل اینکه چرا با مقامات همکاری کرده است.

با اعلام انتشار TattleTales ، 6ix9ine ویدئویی از خود منتشر کرد که از حضور در شیکاگو خوشحال می شود. دو نفر از رپرهای شهر ، لیل دورک و لیل ریس ، از حضور او خیلی خوشحال نبودند. از آن زمان ، دورک و ریس در حال تجارت عکس با 6ix9ine بوده اند ، او تصاویر قدیمی را منتشر می کند که به نظر می رسد در یک نقطه پرش ریز را نشان می دهد. 6ix9ine لامار را تحت فشار قرار داد تا بگوید این تنها یک نفر است که در این کلیپ ریز را مورد اصابت قرار می دهد ، هرچند که او نمی خواست بگوید که تعداد آنها به طور قطع به هر دو صورت است. 6ix9ine حتی تا آنجا پیش رفت که ویدیو را از طریق تلفن خود به نمایش بگذارد. وی گفت: “یك پسر با لیل ریز اداره می شود” ، و ویدئویی را كه به نظر می رسید تلفن جداگانه ای است نشان می دهد.

“من در شیکاگو با امنیت هستم ، درست است؟ آیا من سوپراستار هستم یا یک خواننده رپ SoundCloud؟ ” وی با پرداختن به اتهاماتی مبنی بر اینکه “ترسیده است” به دلیل اینکه با امنیت به شهر رفته است ، پرسید. “یک تصویر کامل از دریک با امنیت و جلیقه ضد گلوله در شیکاگو وجود دارد ، درست است؟ هیچ کس نمی گوید او ترسیده است. … اما لحظه ای که Tekashi با امنیت به اطراف می چرخد ​​، هیچ جلیقه ضد گلوله ای ، او ترسیده است. “

او همچنان در Drake را آویزان کرد جلیقه ضد گلوله ، و لامار اعتراض كرد كه مردم 6ix9ine را ترسیده اند زیرا او مردم را دشمن خود كرده است در حالی كه دریك این كار را نكرده و به امنیت احتیاج دارد زیرا او بزرگترین رپر در جهان است. “اساساً مثل این است که ، پاپ خودتان دود کنید ، درست است؟ این همان چیزی است که شما به من می گویید. ” . “بنابراین چه چیزی باعث می شود فکر کنی لیل دورک می تواند با من دمار از روزگار بگذارد؟” او از لامار می پرسد ، وی به او پاسخ داد كه دورك شماره تلفن هایش را قطع نكرده است. “وقتی پول نگرفتی می دانی مردم چه می گویند؟” پول مرد مهم نیست. … اگر لیل دورک به لعنتی آرژانتین می رفت ، شما فکر می کنید مردم رژه می روند و می گویند ، “خدای من!” هنرمند بزرگتر کیست؟ جای سوال نیست. “

وی همچنان از لامار می پرسید که چه کسی هنرمند بزرگتر بین او و دورک است ، او که” یک بچه کوچک “نامیده می شود می تواند بدون حتی پیشبرد کارنامه خود فروش بیشتری داشته باشد. وی گفت: “لیل دورک در همان سطح است ، مثل بچه G-Herbo.” 6ix9ine ادعا کرد اگر او به خارج از اتومبیل خود برود و به سمت غریبه ای برود ، آنها نمی دانستند که G-Herbo کیست اما آنها می دانستند که او کیست. وی تکرار کرد: “هیچ رقابتی نیست ، مرد ، مثل بچه های کوچک است.”

در حالی که 6ix9ine گفت او “طرفدار بزرگ تراویس اسکات است ، “او همچنین در مورد مسئله خود با” بسته های بسته “تجاری و بلیط که به عملکرد نمودار یک آلبوم کمک می کند ، طولانی صحبت کرد. هنرمند کشور کنی چسنی در اوایل سال جاری پس از انتشار نوارهای نمایشی Dark Lane جایگاه 1 را از Drake جابجا کرد و 6ix9ine تأکید کرد که چسنی از طریق فروش بسته نرم افزاری برای یک تور که در نهایت لغو شد ، به آن نقطه رسید. به هر حال. “لامار نیز به رونا اعتراض کرد ، اگرچه 6ix9ine س questionال کرد که چرا وضعیت چسنی در ماه مه رخ داده است ، چند ماه پس از آن که ویروس کرونا به ایالات متحده حمله کند.

دورک تصمیم گرفت پس از TattleTales 6ix9ine به این مسئله پاسخ دهد. به رتبه 1 جدول iTunes ایالات متحده رسید. او نوشت: “بعداً از من متشکرم ، این اتفاقی می افتد که وقتی شما از من نام می برید و بازدید می کنید.” 6ix9ine نظر خود را جلب کرد و اخراج شد و نوشت ، “از شما نام می برید؟ 18،000،000 دنبال کننده کمتری دارید سپس من را به چرخش مردمی که YA Cousin را بچرخانید برسانم.”

در جای دیگر مصاحبه بیلبورد خود ، 6ix9ine لحظه ای طول کشید تا از همکار سابق خود توری لانز ، که گفته می شود مگان تی استالیون را شلیک کرده است .

قبل از انتشار TattleTales ، 6ix9ine از طریق اینستاگرام به طرفدارانش اطلاع داد که سابقه قدیمی با Tory “که او در سال 2017 برای من پاک کرد.” Tekashi از هواداران پرسید که آیا باید آن را در آلبوم قرار دهید یا نه ، و این آهنگ را یک “ضربه لعنتی” خواند. لامار از رپر بحث برانگیز در مورد اینکه آیا این آهنگ در TattleTales ظاهر می شود – که در نهایت این کار انجام نشد – پرسید و او به صراحت گفت که آن را در آنجا می خواهد.

“من می خواهم به ، “6ix9ine وقتی از او پرسیدند آیا می خواهد آن را اضافه کند گفت. “در پایان روز ، برادر من توری است. من می فهمم که او چه چیزی را پشت سر می گذارد ، اما تصور کنید اکنون که همه پشت خود را می کنند ، پشت به توری کنم. این از نظر او منصفانه نیست ، می دانید چه می گویم؟ از توری شنیده که چه اتفاقی برای او افتاده است. رسانه ها می توانند هر چیزی را عوض کنند ، ما باید از او ، طرف او بشنویم … بنابراین وقتی توری صحبت می کند و می گوید ، “نه اینطور اتفاق نیفتاده است” ، یا “بله من این کار را انجام داد ، متأسفم ، “ما باید به او فرصت دهیم درست مثل فرصتی که به همه می دهیم.”

6ix9ine نیز استفاده کرد با هدف TI در مصاحبه ، ظاهراً دلالت بر این دارد که خواننده رپ و بازیگر آتلانتا همچنین برای کاهش کار با مقامات همکاری می کنند زمان زندان در سال 2009. “بسیاری از این رپرها آدم دزد هستند ، اما مردم نمی خواهند آن را بپذیرند ، درست است؟ من TI برادر را نمی شناسم ، درست است؟ اما من می توانم درک کنم که او با حقیقت خود راحت نیست ،” او گفت. “TI چگونه یک سال کار کرد؟ آنها دلیلی برای دوست داشتن من نمی خواهند. آنها دلیلی برای نفرت از من می خواهند.”

مصاحبه کامل را ببینید در بیلبورد .

<کنار کلاس = "کنار-پانل">