تئاتر “استونی” میزبان اولین نمایش باله “آنا کارنینا”

داستان های آنا کارنینا در گذشته دو بار در صحنه تئاتر استونی روی صحنه رفته است و خود کارگردان اجرای فعلی نیز مارینا کسلر یک بار قسمت بتسی را رقصیده است.

در هر دو مورد ، این یک باله برای موسیقی Rodion Shchedrin بود ، اما مارینا کسلر تصمیم گرفت از یک ماده موسیقی متفاوت – آثار دیمیتری شوستاکوویچ – استفاده کند. خود طراح رقص پس از دریافت موافقت وراث آهنگساز ، نوعی مجموعه را ساخت و به ویژه از موسیقی زیادی كه شوستاكوویچ برای سینما نوشت استفاده كرد. کسلر به دوربین واقعی گفت.

سبک کورئوگرافیک او کسلر این عملکرد را نئوکلاسیک توصیف می کند. “براساس کلاسیک ها ، از آنجا که گروه ما دارای پایه های کلاسیک بسیار قوی ، آموزش و همچنین عناصر مدرنیته است. من فکر می کنم این را نئوکلاسیسیسم می نامند.”

کسلر از مدتها قبل آرزو داشته است تا بر اساس رمان لو ، تولید کند تولستوی ، و امیدوار است که مخاطب تفسیر او از کتاب درسی را بپذیرد.

“من می خواهم در مورد این رمان به روش خودم تجدید نظر کنم و به مردم انتقال دهم ، این نگرش من نسبت به قهرمانان است: آنا ، ورونسکی ، کارنین. من این را یک تولید سنتی می نامم. من فکر می کنم احساسی که من برای نقش ها داشتم ، ممکن است کمی متفاوت باشد ، نه آنچه قبلاً فکر می کردند. “

، اوگنی گریب و آناتولی آرخانگلسکی. در ماه سپتامبر ، آنا کارنینا هفت بار دیگر در تئاتر استونی نمایش داده می شود.