در چارچوب Days

یکی از رویدادهای اصلی” روزهای تابستان ناروا “افتتاح یک پارک جدید شهری بود که به صدمین سالگرد جمهوری استونی اختصاص داشت ، ساخت آن سه سال به طول انجامید ، گزارش” دوربین واقعی “. < / p>

“همه چیز خیلی کوچک ، دنج ، به نوعی غیررسمی به نظر می رسید. و حالا ، وقتی که من در اینجا در یک فضای بزرگ 5 هکتاری ایستاده ام و به آنچه که قبلاً انجام داده ایم و کارهای دیگری که انجام خواهیم داد ، نگاه می کنم ، ولادیمیر نائوموف ، رئیس MTÜ Uus Sild ، گفت: “من خودم هم از شجاعت خودم و هم از شجاعتم متعجب هستم.”

پارک جدید شامل سه قسمت است. اینها “نخلستان مردم استونی” ، “پارک 100 بلوط” برای صدمین سالگرد جمهوری و “پارک های مردم” است که تعداد زیادی باغ مختلف را در خود جای داده است ، سازمان دهندگان منتظر ناروی ها هستند.

“ما این کار را در پاییز انجام خواهیم داد. و در تاریخ 26 سپتامبر ، ما فقط منتظر بازدید همه هستیم ، اطلاعاتی در مورد این داده خواهد شد ، ما اولین کاشت گیاهان را برای باغ ژاپن انجام خواهیم داد “- توضیح داد Naumov.

در کل ، 11 مختلف رویدادها – ورزشی ، فرهنگی ، جوانان و سایر موارد برای علایق و سنین مختلف. همچنین یک پیاده روی 9 کیلومتری مردم از Riigikül تا میدان Town Hall وجود داشت که بیش از صد شهروند در آن شرکت کردند.

پست جدید  پلیس در ادامه تحقیقات پرونده Aivar Mäe

“هدف از این پیاده روی یادگیری تاریخ است. تاریخ سرزمین شما ، به همین دلیل به آن کمپین مردمی می گویند – کاوش در سرزمین خود و در این مسیر بسیاری از اشیا important مهم تاریخی وجود دارد که راهنماها ، همراه با گروه ها ، متوقف می شوند و یک داستان را تعریف می کنند. ” منبع خلاق محلی طبق برنامه ریزی برگزارکنندگان ، این رویداد باید در پایان فصل تابستان به یک رویداد سالانه تبدیل شود.