در چارچوب Days

یکی از رویدادهای اصلی” روزهای تابستان ناروا “افتتاح یک پارک جدید شهری بود که به صدمین سالگرد جمهوری استونی اختصاص داشت ، ساخت آن سه سال به طول انجامید ، گزارش” دوربین واقعی “. < / p>

“همه چیز خیلی کوچک ، دنج ، به نوعی غیررسمی به نظر می رسید. و حالا ، وقتی که من در اینجا در یک فضای بزرگ 5 هکتاری ایستاده ام و به آنچه که قبلاً انجام داده ایم و کارهای دیگری که انجام خواهیم داد ، نگاه می کنم ، ولادیمیر نائوموف ، رئیس MTÜ Uus Sild ، گفت: “من خودم هم از شجاعت خودم و هم از شجاعتم متعجب هستم.”

پارک جدید شامل سه قسمت است. اینها “نخلستان مردم استونی” ، “پارک 100 بلوط” برای صدمین سالگرد جمهوری و “پارک های مردم” است که تعداد زیادی باغ مختلف را در خود جای داده است ، سازمان دهندگان منتظر ناروی ها هستند.

“ما این کار را در پاییز انجام خواهیم داد. و در تاریخ 26 سپتامبر ، ما فقط منتظر بازدید همه هستیم ، اطلاعاتی در مورد این داده خواهد شد ، ما اولین کاشت گیاهان را برای باغ ژاپن انجام خواهیم داد “- توضیح داد Naumov.

در کل ، 11 مختلف رویدادها – ورزشی ، فرهنگی ، جوانان و سایر موارد برای علایق و سنین مختلف. همچنین یک پیاده روی 9 کیلومتری مردم از Riigikül تا میدان Town Hall وجود داشت که بیش از صد شهروند در آن شرکت کردند.

“هدف از این پیاده روی یادگیری تاریخ است. تاریخ سرزمین شما ، به همین دلیل به آن کمپین مردمی می گویند – کاوش در سرزمین خود و در این مسیر بسیاری از اشیا important مهم تاریخی وجود دارد که راهنماها ، همراه با گروه ها ، متوقف می شوند و یک داستان را تعریف می کنند. ” منبع خلاق محلی طبق برنامه ریزی برگزارکنندگان ، این رویداد باید در پایان فصل تابستان به یک رویداد سالانه تبدیل شود.