Mark Mothersbaugh Devo در مورد بستری و بهبودی COVID-19

این در اوایل ماه جاری مشخص شد که مارک مادرزبو ، بنیانگذار و آهنگساز Devo از چندین فیلم و نمایش تلویزیونی ، در اوایل ماه ژوئن آزمایش COVID-19 مثبت بود. او در مورد بستری شدن در بیمارستان ، علائم توهماتی که تجربه کرد و تقریباً در حال مرگ در یک مصاحبه با لس آنجلس تایمز </ em > ‘راندال رابرتز امروز (31 آگوست) منتشر شد. </ p>

“این از روز سه شنبه ،” من احساس خوبی ندارم “به یک آمبولانس در Cedars در روز شنبه منتقل شد. این وحشتناک بود. ”مادرزبو گفت. او فاش كرد كه هنگامي كه در هواكش بود ، توهم كرد كه مورد حمله قرار گرفته است. وی گفت: “احساس کردم از ضربه خوردن خون است.” “من را به یک دست پارکینگ در مرکز شهر بستند. من این داستان کامل را داشتم که چگونه این بچه ها من را به یک شرکت آمبولانس فروختند که بعداً برای تحویل بیماران COVID به ICU هایشان مبلغی پرداخت کرد. من کاملاً اعتقاد داشتم. ” در یک لحظه ، او گفت که تماس آنیتا گرینسپن و فرزندانش او را در لحظه ای که خسته شده بود احساس کرد و احساس کرد: “من همین الان می توانم در این رودخانه شناور شوم و واقعاً آرام خواهد بود.” مادرزبو می گوید که هنوز هم عوارض جانبی را احساس می کند ، اما در حال بهبود است و دوباره به کار موسیقی مشغول است. کل مصاحبه را بخوانید .

درست قبل از تولد 70 سالگی ، مادران ببو با Pitchfork برای ویژگی با عنوان” Mark Mothersbaugh از دیوو در موسیقی که او را ساخته است . ” وی علاوه بر ترسیم موسیقی موسیقی متن زندگی او ، در مورد ایجاد موسیقی در قرنطینه و آنچه در موسیقی به دنبال یک بیماری همه گیر دنبال می کرد صحبت کرد.