” در طی شیوع اول کوید در سرتاسر استونی ، ویزیت های برنامه ریزی شده برای پزشکان محدود بود. اکنون بیمارستان هم کارهای اورژانس و هم روتین پزشکی را انجام می دهد. فصل بیماری های عفونی پیش رو است و این مجبور است اقدامات هشدار بالا برای محافظت از كاركنان بهداشتی و بیماران “، توماس كارییس ، پزشك اصلی بیمارستان مركزی ایدا-ویرو توضیح داد.

از 28 آگوست ، تمام بخشهای بیمارستان از ویزیت بیماران منع شده اند. برای گرفتن مجوز ، به عنوان یک استثنا ، باید با پزشک خود تماس بگیرید.

در Akhtme ، انتقال به بیماران با محتوای غیر فاسدشدنی می تواند از طریق مرکز کنترل بخش فوریت های پزشکی (EMO) و در منطقه Järve – از طریق کارگران رختکن کلینیک توانبخشی و مرکز مراقبت های لازم پذیرش.

کارکنان بیمارستان و بیماران بستری بر اساس دستورالعمل های خاص از تجهیزات محافظ استفاده می کنند. در حال حرکت به وینگ V. هستند. به دلیل گسترش مداوم شیوع کروناویروس در شهرستان ایدا-ویرو ، بیمارستان مرکزی منطقه دوختن در همه بخش های خود ممنوعیت مراجعه به مریضان و همچنین مأمور ساختن هر کس که وارد محوطه داخلی می شود ماسک های محافظ پوشید.

پست جدید  از هفته آینده پرواز از استونی به دانمارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید