شاخه های FKA این ویدئو را برای MAGDALENE وی منتشر کرده است. > آهنگ “روز غمگین”. این فیلم کوتاه توسط هیرو مورای کارگردانی شده است ، که به دلیل کار با دونالد گلوور در آتلانتا و جزیره گووا و همچنین فیلم های وی برای ارل سوتششر و دیگران شناخته شده است. این اولین موزیک ویدیوی وی از زمان کارگردانی ” “. در این فیلم شش دقیقه ای ، شاخه ها درگیر جنگ با شمشیر با Teake ، رقصنده ای هستند كه او از طریق رسانه های اجتماعی بازی كرده است. جفت این جفت ارزها در خیابانهای خالی لندن قبل از فینال که سورئالیسم را سوق می دهد قرار می گیرند. این اتفاق را در زیر مشاهده کنید.

شاخه های شاخه ای در بیانیه مطبوعاتی می گویند: “تمام آنچه که قبلاً با بدن خود انجام داده ام ، تمام تمرینات و رقص ها منجر به این مرحله شده است.” شمشیرزنی وی نتیجه سه سال آموزش در هنر ووشو به راهنمایی استاد وو از مرکز ووشو شائولین است ، یادداشت های منتشر شده.

شاخه های شاخه اخیراً به 645AR پیوستند به نام آهنگ ” Sum Bout U . ” در اوایل سال ، او با Ty همکاری کرد دلار $ ign و Nicolas Jaar .

ویژگی” Pitchfork “را بخوانید” مقدس و Profane Genius از شاخه های FKA “، که در طول تمرینات وی برای موسیقی موسیقی” روز غم انگیز “دنباله ها را دنبال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان