شاخه های FKA یک جنگنده شمشیری در حال پرواز در “روز غم انگیز” جدید است ویدئو: تماشای

شاخه های FKA این ویدئو را برای MAGDALENE وی منتشر کرده است. > آهنگ “روز غمگین”. این فیلم کوتاه توسط هیرو مورای کارگردانی شده است ، که به دلیل کار با دونالد گلوور در آتلانتا و جزیره گووا و همچنین فیلم های وی برای ارل سوتششر و دیگران شناخته شده است. این اولین موزیک ویدیوی وی از زمان کارگردانی ” “. در این فیلم شش دقیقه ای ، شاخه ها درگیر جنگ با شمشیر با Teake ، رقصنده ای هستند كه او از طریق رسانه های اجتماعی بازی كرده است. جفت این جفت ارزها در خیابانهای خالی لندن قبل از فینال که سورئالیسم را سوق می دهد قرار می گیرند. این اتفاق را در زیر مشاهده کنید.

شاخه های شاخه ای در بیانیه مطبوعاتی می گویند: “تمام آنچه که قبلاً با بدن خود انجام داده ام ، تمام تمرینات و رقص ها منجر به این مرحله شده است.” شمشیرزنی وی نتیجه سه سال آموزش در هنر ووشو به راهنمایی استاد وو از مرکز ووشو شائولین است ، یادداشت های منتشر شده.

شاخه های شاخه اخیراً به 645AR پیوستند به نام آهنگ ” Sum Bout U . ” در اوایل سال ، او با Ty همکاری کرد دلار $ ign و Nicolas Jaar .

ویژگی” Pitchfork “را بخوانید” مقدس و Profane Genius از شاخه های FKA “، که در طول تمرینات وی برای موسیقی موسیقی” روز غم انگیز “دنباله ها را دنبال می کند.