خانه تحت برنامه نوسازی در منطقه وویکوفسکی

ساخته شده است و خانه تحت برنامه نوسازی در منطقه وویکوفسکی ساخته می شود. رئیس بخش ساخت و ساز مسکو رفیق زاگروتینف .

یک خانه یکپارچه یک بخش طبق یک پروژه جداگانه ساخته می شود. نماها به رنگهای قهوه ای و سفید ساخته خواهد شد ، روبرو با تخته سنگهایی با روکش سنگ مصنوعی. جعبه های تهویه مطبوع بر روی آنها نصب می شود ، چوب لباسی لعاب می شود.

ساختمان در خیابان Narvskaya ، دارنده 5. واقع شده است

این خانه دارای 144 آپارتمان (32 یک اتاق ، 96 دو اتاق و 16 سه اتاق) ، مساحت کل آنها 7680.8 متر مربع خواهد بود.

طبقه اول غیر مسکونی خواهد بود – مغازه ها ، کافه ها ، سالن های زیبایی ، کلوپ های ورزشی ، محافل و بخش های مخصوص کودکان در اینجا باز خواهند شد. همچنین یک مرکز اطلاعاتی جمعیت وجود خواهد داشت. در لابی قسمت مسکونی صندلی چرخدار ، یک اتاق دربان با حمام ، یک اتاق ذخیره سازی تجهیزات نظافت ، محوطه ای برای قرار دادن صندوق های پستی وجود خواهد داشت.

آسانسورهایی با ظرفیت بالابری 400 و هزار کیلوگرم به وسایل دیداری و لمسی مجهز خواهند شد.

تمام آپارتمان ها و مناطق مشترک با استفاده از مواد باکیفیت و مطابق با همان استاندارد برنامه نوسازی ، به پایان می رسند.

در ساختمان جدید ، سیستم های امنیتی برای ورود به ساختمان ، کنترل هشدار و تخلیه در صورت بروز آتش سوزی نصب خواهد شد. زنگ خطر آتش سوزی و نظارت تصویری نیز وجود خواهد داشت.

راه حل طراحی

قلمرو مجاور محوطه سازی خواهد شد. در حیاط زمین بازی و زمین های ورزشی مجهز شده ، چمنزارها و تختخوابهای گل کاشته می شود ، درختان و درختچه ها کاشته می شوند. علاوه بر پارکینگ تک سطحی زیرزمینی ، یک پارکینگ مسطح نیز فراهم خواهد شد.

“در شمال مسکو ، برنامه نوسازی شامل 514 خانه با مساحت 1.87 میلیون متر مربع ، در منطقه ووکوفسکی – 33 خانه است. برای شروع اجرای برنامه ، دو سایت پرتاب در منطقه انتخاب شد. اکنون کار در انتخاب سایت های پرتاب جدید به طور فعال ادامه می یابد ، “اضافه کرد رفیق زاگروتینف.”