آنت کنتاویت با پیروزی در مسابقات آزاد آمریکا

آغاز شد

جایگاه های خالی ، فاصله اجتماعی ، بدون دست دادن و عدم تماس با دیگران شرایط اصلی مسابقات قهرمانی تنیس آزاد ایالات متحده است که اولین و تنها مسابقات گرند اسلم این فصل شد.

برای اولین راکت استونی ، آنت کنتاوایت ، که هفته گذشته در همان زمین ها به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات سینسیناتی رسید ، بازی دور اول مقابل دانیلا رز-کالینز آمریکایی دشوار بود. من مجبور شدم دو ساعت و هشت دقیقه بازی کنم و هر سه ست که اولین ست 5: 7 از دست رفت. اما دو نفر دیگر با پیروزی مطمئن 6 بر 2 به پایان رسیدند.

در دور دوم ، رقیب او کایا جووان از اسلوونی خواهد بود که در رده بندی جهانی 111 مکان را به خود اختصاص داده است. Kontaveit در شماره 14 بذر می شود و باید جلوتر برود. اگر همه چیز خوب پیش برود ، در مرحله یک هشتم نهایی ممکن است رقیب او نماینده آناستازیا سواستووا از لتونی باشد که او نیز در دو ساعت و در سه ست با سختی زیادی کوکو گوف 16 ساله آمریکایی را شکست داد – 6: 3 ، 5: 7 ، 6: 4 دیدار با نائومی اوساکا ژاپنی ، که چهارم می شود و از طریق شبکه به سواستوا می رود ، نیز امکان پذیر است.

در روز اول مسابقات ، هیچ احساس بزرگی در رده بانوان وجود نداشت ، اما مردان اولین باخت های خود را در میان بازیکنان جدا شده دارند. پس از مرحله اول ، شانزدهمین تورنمنت جان ایزنر آمریکایی و 9مین بازیکن آرژانتینی دیگو شوارتزمن حذف شدند.

با این حال ، علاقه مندان اصلی با موفقیت بیشتر پیش رفتند. در میان آنها صرب نواک جوکوویچ است. رهبر رنکینگ جهانی و شماره اول مسابقات به راحتی برابر دمیر جمعهور بوسنیایی با نتیجه 6: 1 ، 6: 4 ، 6: 1 پیروز شد.