Zaytoven، Young Scooter Drop “Dope Boyz & Trap Godz” f / 2 Chainz، Rick Ross

زیتوون ، تازه از حضور در Gucci Mane x Jeezy ورزوز Battle ، با ورود کلاپ جدید Young Scooter به طرفداران چیزی داده است که باید از آن سپاسگزار باشند.

“Dope Boyz & Trap Godz” که در زیر پخش می شود ، می بیند که این دو نفر از خدمات ویژگی های مهمان متخصصان اثبات شده همکاری 2 Chainz و Rick Ross استفاده می کنند.

زایستریت، پروژه کامل برنامه Young Scooter و Zaytoven در 11 دسامبر به پایان می رسد.

زیتوون اخیراً در بخش دو یوتیوب گفت: “راهی که ما این آلبوم را درست در اینجا انجام دادیم این است که ما به Patchwork رفتیم ، Patchwork را رزرو کردیم و سپس اسکوتر وارد شد و شروع به دیدن ضرباتی کرد که دوست داشت و شروع به گذاشتن قلاب روی آنها کرد.” سریال مصاحبه با همکارش. “وقتی شروع به گرفتن قلابهایی کردیم که دوست داشتیم ، او برگشت و آیات را گذاشت.”

بحث را به صورت کامل در زیر مشاهده کنید.

Zaytoven اخیراً در میان گروه خلاقیت غیر قابل برنامه ریزی بود که پشت سر فیلم های موفق Future و Lil Uzi Vert جمع شده بودند پلوتو x کودک پلوتو پروژه کلاپ زیتوون در آهنگ های “4 Real Baby Pluto” و “6 Million Dollar Play” اعتبار دارد.

اخیراً ، او بعنوان تهیه کننده اجرایی پشت پست گوچی مانه حضور یافت –ورزوز مجموعه گذشته نگر Trap God Classics: من تنها مسابقه ام:

با زایستریت اکنون در راه است ، طرفداران همچنین منتظر نسخه دیگری از این تهیه کننده هستند قرعه کشی خیابانی سریال های میکس تیپ.