زین لوو در لحظه دلخواه Drake ، صدای ‘Sleek’ تورنتو و رادیو Future

رادیو

اگر کسی نظر آگاهانه ای در مورد وضعیت فعلی صنعت موسیقی داشته باشد ، این Zane Lowe است. میزبان دی جی تبدیل شده به نیوزیلند که میزبان وی شده است قطعاً CV را برای آن دارد: وی به خاطر مصاحبه صمیمی خود با بزرگترین هنرمندان جهان (ابتدا در رادیو BBC 1 ، سپس در Beats 1 اپل موسیقی) مشهور است و در حال حاضر مدیر خلاق جهانی Apple Music. او بسیار خوب است که سوپراستارها را باز کند ، آنها گاهی اوقات در نمایش او اشک می ریزند.

به نظر می رسد لو همچنین در مورد اینکه این صنعت در کجا پیش می رود چند فکر کرده است. اخیراً ، Beats 1 با نام تجاری Apple Music 1 ، دو ایستگاه رادیویی جهانی جدید – Apple Music Hits و Apple Music Country – و The Zane Lowe Show را به عنوان برنامه شاخص خود راه اندازی کرد. از نظر لو ، این فقط یک گام دیگر برای تکامل رادیوی جریان اصلی به دنیای جریان است. وی برای ما توضیح می دهد: “پنج سال پیش ، متوجه شدم كه طرفداران قصد پخش جریانی و اشتراك را دارند و هنرمندان نیز حضور داشتند. “بنابراین من می توانم در اینجا بایستم و سعی کنم همه را نگه دارم و برای شنیدن قرار ملاقات ایجاد کنم – که هنوز هم می تواند کارساز باشد: این ورزش نامیده می شود – یا من می توانم تشخیص دهم که وقت مردم برای آنهاست که می توانند با آنچه می خواهند انجام دهند. و تنها چیزی که من باید باشم با تمرکز بر … این است که من باید کاری بسازم که واقعاً بسیار عالی باشد ، بنابراین آنها می خواهند من را در مدیریت زمان خود قرار دهند. “

الکس ناروائز مجتمع کانادا با لو همراه شد تا در مورد نمایش جدید خود ، صدای تورنتو ، لحظات صریح با Drake و Jessie Reyez ، و دیدگاه منحصر به فرد خود در مورد موسیقی از نظر متولی و هنرمند گفتگو کند.