YoungBoy Never Break Again تاخیر آلبوم لیل دورک را جشن می گیرد

لیل دورک از تاخیری برای آلبوم آینده خود خبر داد تقریباً شفا یافته است این هفته، و رقیب سرسخت او یانگ‌بوی هرگز دوباره شکسته نشد از این خبر بسیار خوشحال است.

خواننده رپ باتون روژ از برنامه های خود برای حذف رکورد جدید خود خبر داد ثروتمندترین اپ پس از طعنه دورک تقریباً شفا یافته است، اما تاخیر در آخرین لحظه او را بدون آزادی برای دوئل مقابل قرار داد. YoungBoy در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، همانطور که در زیر مشاهده می کنید، گفت: “دختر عوضی n***a”. “شما عقب نشینی کردید، بهتر است دیگر هرگز آن را امتحان نکنید. با من بازی نکن.»

او همچنین مستقیماً در توییتر در یک جفت توئیت ترولینگ به دورک پاسخ داد. او نوشت: “تو یه عوضی بودی که پایین بمونی.” “شما شرط می بندید که رها نکنید.” عوضی که نرفته ای، دیگر هیچ وقت یک گانگستر را ترول نکن.”

توییت های جوان پسر لیل دورک در توییتر
تصویر از طریق توییتر

YoungBoy فقط اعلام کرد ثروتمندترین اپ این هفته بعد از اینکه گوشت گاو او با دورک دوباره داغ شد و به دنبال ادعای DJ Akademiks مبنی بر اینکه آن دو هچ را دفن کردند. او در یک سری توئیت، دورک را یک عوضی خطاب کرد و آکادمیک را به دلیل جعل وضعیت گوشت گاو فرا خواند. او به آکادمیک گفت: «تو یک بیل چاق خالص.

دورک همچنین یکی از بسیاری از رپرهایی بود که به عنوان هدف در آهنگ “Fuck the Industry Pt” یانگ بوی بود. 2، که در آن او همچنین دریک، لیل یاکتی و جی کول را هدف گرفت. او در اولین آیه آهنگ رپ می زند: «وقتی با دریک «تقاطع فیس تایم» صحبت کردم، او مرا احساس نمی کرد. ثروتمندترین اپ ترانه. به من گفت که او با دورک لعنتی می‌کند، لعنتی، این لعنتی به من می‌رسد/به من گفت که از کارهایی که من انجام می‌دهم خوشش می‌آید، اما نمی‌تواند با من بد کند/پس، وقتی از راه‌هایمان رد شدیم، لعنت به چه چیزی تو می گویی عوضی، ای دشمن من.»

یانگ‌بوی از زمانی که همکار نزدیک او، کینگ فون، در جریان یک موقعیت با خدمه کواندو روندو، که با لیبل YB امضا شده بود، به ضرب گلوله کشته شد، با دورک رابطه داشته است.