YoungBoy Never Break Again آلبوم “Richest Opp” را منتشر کرد

YoungBoy Never Breke Again با ثروتمندترین اپ، دومین آلبوم خود را در کمتر از یک ماه پس از 33 آهنگ ثبت کرد این را در خانه امتحان نکنید.

این جوان 23 ساله همچنین ویدیوی افتتاحیه “Bitch Let’s Do It” را منتشر کرد:

خواننده رپ باتون روژ این هفته زمانی که رقیب دیرینه خود لیل دورک را صدا زد، از انتشار خبر داد.

پس از توهین‌های رکیک به دورکیو، یانگ‌بوی اعلام کرد که آلبوم بعدی خود را در 12 می منتشر می‌کند، همان روزی که دورک برای LP خود شریک شده بود. تقریباً شفا یافته است.

Soulja Boy مدت کوتاهی بعد وارد چت شد و رقبا را به دلیل نفوذ در “Soulja Season” مورد انتقاد قرار داد. او اشاره کرد که آخرین آلبومش بزرگترین اپ، همچنین قرار بود در 12 مه وارد شود، و به طور جسورانه پیش بینی کرد که رکورد او تعداد واحدهای بیشتری را نسبت به یانگ بوی و دورک … ترکیب خواهد کرد.

سولجا، قبل از اینکه یانگ‌بوی و دورک را «کپی‌کار» خطاب کند، گفت: «بعد از این، دیگر نمی‌خواهم در همان تاریخ من، n***a، به خدا بیایم.» “همه این چرندیات گریه دار پشت و رو، ما سعی نمی کنیم آن را بشنویم. شما همونطور که تو راهم نیستید.»

YoungBoy پاسخ داد و Soulja Boy را متهم کرد که سعی دارد از او برای ارتقاء استفاده کند. او پس از افشاگری در توییتر نوشت: “اوه، قسم می خورم که از شما متنفرم که از عوضی ها و غیره ها متنفرم.” ثروتمندترین اپلیست آهنگ کامل

پنجشنبه شب در IG او نوشت: «از آنجایی که آنها نمی‌خواهند من را از حبس خانگی رها کنند، با این نوار به سمت شمال رفتم، سعی کردم «خشونت را متوقف کنم» آنها به من خندیدند.

آخرین پروژه YoungBoy شامل 17 آهنگ است و با حضور هنرمند Never Breke Again Ten همراه است. می توانید آلبوم زیر را با اسپاتیفای گوش دهید.