YoungBoy Disses Drake، J. Cole، و Lil Yachty در “F**k the Industry Pt. 2”

YoungBoy Never Breke Again به تازگی آلبوم جدید خود را منتشر کرد ثروتمندترین اپ و دارای ماده آتش زا “Fuck the Industry Pt. 2 اینچی با دیسی که به رپرهایی از جمله دریک، لیل یاکتی و جی کول ارسال شده است.

خواننده رپ باتون روژ هرگز در مورد عکس گرفتن از رپرهای دیگر خجالتی نبوده است، اما او زمان را برای نام بردن نام در آهنگ جدید تلف نمی کند. او در اولین بیت آهنگ رپ می‌زند: «با دریک صحبت کردم، او من را احساس نمی‌کرد». به من گفت که او با دورک لعنتی می‌کند، لعنتی، این لعنتی به من می‌رسد/به من گفت که از کارهایی که من انجام می‌دهم خوشش می‌آید، اما نمی‌تواند با من بد کند/پس، وقتی از راه‌هایمان رد شدیم، لعنت به چه چیزی تو می گویی عوضی، ای دشمن من.»

یانگ‌بوی چند سالی است که با دورک، یکی از همکاران Drizzy اختلاف دارد. در واقع، او تصمیم گرفت که رها کند ثروتمندترین اپ زمانی که او این کار را کرد زیرا لیل دورک در ابتدا قصد داشت آلبوم جدیدی با عنوان منتشر کند تقریباً شفا یافته است همان روز. در نهایت ضبط به تعویق افتاد، اما دورک همچنان از جی کول برای تک آهنگ و ویدیوی جدید “All My Life” استفاده کرد. به نظر می رسد که این همکاری احساسات یانگ بوی را در مورد کول نیز تضعیف کرده است.

YoungBoy رپ می زند: “J a ho، آن n***a سرد بازی کرد، انگار قرار بود یک ویژگی بسازد.” “بنابراین به خط او پیامک دادم، یک علامت عضلانی، قسم می خورم که خوشحال می شوم شما را ملاقات کنم.”

او همچنین به نظر می رسد که به هر دلیلی با Lil Yachty مخالفت می کند و در بیت دوم یک توهین همجنسگرا هراسی به راه می اندازد. او رپ می‌خواند: «با من بازی کن، لیل یاکتی که از JT، f****t عصبانی است».

به نظر می رسد Yachty با پستی در توییتر پاسخ داده است، که در آن میم 50 Cent را به اشتراک گذاشته و از او می پرسد: “این لعنت به من برای چیست؟”

گوش دادن به “Fuck the Industry Pt. 2 اینچ زیر از طریق Spotify.