YG دونالد ترامپ را در ویدئوی جدید “حسودانه”

مسخره می کند

YG هرگز از طرح سیاسی موضع گیری کرد ، و رپ با فیلم آخرین آلبوم بازکن “Jealous” به جنگ صلیبی خود علیه دونالد ترامپ ادامه می دهد.

به جای اینکه خودش را به ستاره تبدیل کند ، YG تصمیم گرفت با تمسخر از رئیس جمهور ترامپ را هدف قرار دهد در کل تصویری ترامپ مصنوعی هنگام انجام برخی فعالیت های غیر ریاست جمهوری در Oval Ofice ، اشعار YG را به صدا در می آورد. YG همچنین روشن می کند که این تلاشی برای انسان سازی یا سرد جلوه دادن رئیس جمهور با برجسته کردن برخی از کارهای مسخره آمیز مشکوک او نیست ، مانند این که سهم عادلانه مالیات خود را پرداخت نمی کند.

این اولین بار نیست که YG خود را در برابر دونالد ترامپ قرار می دهد. در سال 2016 ، او با نیپسی هاسل بزرگ فقید برای ایجاد تک آهنگ “Fuck Donald Trump (FDT)” همراه شد. این از آن زمان به یک فریاد تجمع مخالفان سیاسی ترامپ تبدیل شده و اکنون که انتخابات با شتاب بیشتری به اوج می رسد ، دوباره مورد توجه قرار گرفت.

اعتراض YG به ترامپ ثابت بوده است. “FDT” در تلاش دوم او هنوز هم برافروخته شد. اکنون ، دو آلبوم بعد ، My Life 4hunnid به سخنان اجتماعی ادامه می دهد. همراه با ویدیوی “Jealous” ، YG با ساخت نسخه خود از “Fuck the Police” برای ضبط ، روح N.W.A را مجسم کرد.

فیلم “حسادت” YG را در بالا مشاهده کنید.