WondaGurl در کیت های جدید TFC، شروع ضربان “پادزهر” در The Keg

WondaGurl یکی از معروف‌ترین تهیه‌کنندگان کانادا است و با اثر موسیقی Wonderchild خود، به بیت‌مکرهای جدید کمک می‌کند.

تهیه کننده “Bitch Better Have My Money” به تهیه کننده “Antidote” نیز اخیرا در BMO Field به همراه تهیه کننده و تحت حمایت London Cyr برای معرفی جدیدترین کیت تورنتو FC با طرح های امواج صوتی بر اساس ضربان درام از بوسترها حضور داشت.

Complex Canada با آن دو به بحث در مورد ضربات و غذا نشستند و آنها به طرز شگفت انگیزی پاسخ‌های ساده‌ای درباره محل غذا خوردن در Mississauga دادند. WondaGurl همچنین برخی از افکار خود را در مورد اینکه چگونه استیک الهام بخش او برای ساخت ضربان تراویس اسکات “پادزهر”، خاطره مبهم لبرون جیمز در “No Bystanders” و اهمیت پرداخت آن با Wonderchild است، اضافه کرد.

چه احساسی دارد که رئیس یک برچسب هستید؟

هنوز هم به نوعی در حال فرو رفتن است. من واقعاً گاهی اوقات این را قبول ندارم، که من رئیس یک برچسب هستم. ولی حس خوبی داره من فقط دوست دارم به مردم کمک کنم و این مهمترین چیز برای من است. این احساس خوبی به من می دهد که می توانم افراد خاصی را در موقعیتی قرار دهم که برنده شوند.

هدف شما از Wonderchild چیست؟

هدف کلی من این است که آن را به چیزی تبدیل کنم که بتواند به نوعی به همه کمک کند. برای اینکه بتواند به شما کمک کند حتی لازم نیست با آن امضا شده باشید. من با امضای قرارداد با تهیه کنندگان و مربیگری شروع می کنم، اما می خواهم آن را در نهایت به نوعی موسسه تبدیل کنم. این یک هدف بزرگ برای من است.

کسی که همیشه از شما تعریف می‌کند، Boi-1da است. چه نوع توصیه ای به شما کرده است؟

ما رابطه خوبی داریم، مثل برادر بزرگترم. او اساساً همان کسی بود که باعث شد من حتی به دلیل رفتاری که با من در زمان آمدنم داشت، شروع به راهنمایی سایر تهیه کنندگان کنم. او مرشد من بود. من به این پروژه به نام پروژه ریمیکس پیوستم و باید یک مربی برای آن پیدا می کردم و او کسی بود که مایل به انجام آن بود. و بسیار مفید بود، و هنوز هم تا به امروز او کسی است که برای مشاوره به او مراجعه می کنم. او همیشه برای من است.

چرا پرداخت آن برای شما مهم است؟

این برای من مهم است زیرا در جایی بود که من آنقدر کمک نداشتم. من فقط در اتاقم بیت می زدم و واقعاً نمی دانستم کجا بروم. تا زمانی که به این چیزی به نام Battle of the Beat Makers ملحق شدم و با افراد خاصی آشنا شدم، مانند افراد پروژه ریمیکس. در آن زمان بود که حس اجتماع را توسعه دادم، آن موقع بود که در واقع به وجود آمدم و تبدیل به فردی شدم که امروز هستم. بنابراین احساس می‌کنم که واقعاً مهم است که برگردیم و به طریقی پس بدهیم، زیرا افرادی هستند که به آن نیاز دارند.

نظر شما در مورد نمایش تصویری صدا بر روی پیراهن چیست؟

من فکر می کنم عالی است، آنها باید شکل موج بیشتری روی لباس بگذارند. شما احتمالا می توانید این را از طریق چیزی بگذرانید و در واقع صدای آن را بشنوید که بسیار بیمار است.

Wondagurl و London Cyr در BMO Field
تصویر از طریق Complex Original/Sid Naidu

آیا بین موسیقی و ورزش همبستگی وجود دارد؟

بله، قطعاً با هم مرتبط است، زیرا احساس می‌کنم ورزشکاران به موسیقی نیاز دارند، و به طرق خاصی به آنها انرژی می‌دهد. دقیقا نمی دانم چون ورزشکار نیستم، اما فقط می توانم بگویم که ورزشکاران هم فوق العاده طرفدار موسیقی هستند.

آیا در یکی از پیست های خود جو ورزشکار را دیده اید؟

من کاملا مطمئن هستم، بله. من واقعاً به یاد ندارم کدام یک، اما احساس می‌کنم لبرون جیمز ممکن است در یک نقطه مانند “No Bystanders” باشد. نمی دانم دارم آن را می سازم یا نه، اما احساس می کنم این یک چیز است.

اگر اشتباه نکنم شما در اسکاربورو به دنیا آمدید و بعد کمی جابجا شدید، درست است؟ شما به میسیساگا و سپس برامپتون رسیدید.

آره، شما چیزهای خود را می دانید. من در اسکاربورو به دنیا آمدم، سپس برای مدتی در نورث یورک بزرگ شدم و سپس به میسیساگا نقل مکان کردم، جایی که در آنجا بزرگ شدم. سپس به برامپتون نقل مکان کردم.

پس کدام منطقه بهترین غذا را دارد؟

من می توانم بگویم که آن بالا شهر است. راستش را بخواهید در اطراف نورث یورک غذاهای بسیار خوب در اطراف وجود دارد. سوراخ های شگفت انگیز زیادی در دیوارها دارد، درست است؟

قبلاً در مورد غذا چیز بسیار جالبی گفته اید. که غذا و ضرب و شتم رابطه قوی در زندگی شما دارند. می توانید کمی در مورد آن به من بگویید؟

آره پس چیز دیوانه کننده ای نیست. من عاشق غذا هستم، من به غذا علاقه زیادی دارم. و من به همین شکل به آن نگاه می‌کنم: آشپزی و ساختن یک ضربان به من یکسان است. حدس می‌زنم استیک زمانی است که واقعاً متوجه آن شدم، و لحظه‌ای داشتم که واقعاً عاشق استیک بودم. من در 16 سالگی حدود 30 اونس استیک می خوردم. منطقی نبود، اما من همیشه پس از خوردن استیک خوب برمی‌گشتم و یک ضربه واقعاً خوب ایجاد می‌کردم. حس خوبی به من می دهد و وقتی احساس خوبی دارم ضربات خوبی می زنم.

آیا ضربات قابل توجهی وجود دارد که مانند صدای زنگی باشد که بعد از استیک ساخته شده باشد؟

“پادزهر.” رفتم سراغ The Keg. و ما نمونه «پادزهر» را در The Keg شنیدیم. هنگام خوردن استیک و بعد از آن، ما رفتیم و بیت را ساختیم.