گراهام کوریگان کارمند سابق Pigeons & Planes و یکی از همکاران قدیمی او است. در تمام مدت حضور خود در P&P ، او گاهی در گروهی به نام Mickey Cake بازی می کرد. درست قبل از اتمام اولین آلبوم خود ، گروه ضرر غم انگیزی را تجربه کردند که همه چیز را تغییر داد. گراهام در این باره نوشت و گرچه هدف انتشار آن در P&P نبود ، اما ما فکر می کنیم این یک روش مناسب برای جشن گرفتن این لحظه تلخ و شیرین در کنار انتشار آلبوم است. این یک مقاله شخصی از یک دوست است ، اما یک داستان غیر معمول در موسیقی نیست. امیدواریم دیگران بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند.


برف در ساعات قبل از نمایش به طور پیوسته بارید. ژانویه در فیلادلفیا: به اندازه کافی سرد برای لایه ها ، به اندازه کافی گرم برای شل شدن. نوعی برف بود که مانند یخ آب می بارید ، و در اثر آن له می شود.

ما در حال راه اندازی یک گروه بسیار بزرگتر بودیم ، قهرمانان محلی قورباغه هولر. این لطفی بود که جانی پس از ماه ها میکروفون باز و نمایش های صوتی ، پیدا کرده بود. او گفت: “ما باید احساس خوبی ایجاد کنیم ،” بقیه ما به سفرنامه های دست نویس او رسیدیم. “آنها لازم نیست بدانند که این اولین بار است که با هم بازی می کنیم.”

از نظر فنی درست بود. جانی ، برت و من یک دهه قبل آلبوم هایی با ارزش آلبوم ضبط کرده بودیم ، اما سال ها از آخرین نمایش ما گذشته بود. و ما هرگز با گیتاریست اصلی جدیدمان ، برایان بازی نمی کردیم. من برایان را از بچگی می شناختم – اما تا آن زمان ، او همیشه برادر کوچک و ساکت برت بود.

همانطور که رد چکمه های برایان را از لبه های برف لغزنده دنبال می کردم ، ژاکتم پر از سنج بود ، ناگهان از اضطراب جانی سپاسگزار شدم – برف سرعت ما را کند کرد تا جایی که به سختی توانستیم صدا کنیم بررسی.

سه ساعت بعد ، وحشت از بین رفته بود. در جای خود ، وجد. این نمایش مملو از خانواده و دوستان بود – آرون حتی از دنور پرواز کرد. بعد از تنظیم ، چهار نفرمان پشت صحنه جمع شدیم و جمعیت از آن طرف در زوزه می کشیدند. در آن لحظه انگار تصمیمی برای ما گرفته شده بود. این قرار بود چیزی بیش از یک نمایش یکبار مصرف باشد.

18 ماه بعد من به فیلی برگشتم و با رانندگی از خیابان جلویی ، رود دلاور درخشش خوبی در سمت راست من داشتم. جانی در صندلی مسافر ، درمورد جمله ای که از زمان بیدار شدن در مغز او گیر کرده صحبت می کند.

“کاری که چهار نفر از ما شروع کردیم ، سه نفر باید آن را تمام کنیم.”

ماشین بعد از آن ساکت شد. ده روز از مراسم تشییع جنازه گذشته بود و هیچ هیجانی درباره اتمام آلبومی که ماه گذشته شروع کرده بودیم از بین رفت.

دور از انعکاس های تکان دهنده رودخانه ، به سمت شمال فیلی برگشتم. این واقعیت جدید ، واقعیتی که بدون برت نبود ، حال همه ما را به خود مشغول کرده بود. اما او چیزی را برای ما به یادگار گذاشته بود تا از او یاد کنیم.

< / div>