موسیقی ویدیویی آهنگ Mez’s “Loading”

Mez با استعداد بالا به تازگی درمان بصری را نشان داده است برای آهنگ “در حال بارگیری” با حضور مهمان از Guapdad 4000 و بازیکن Indiana Pacers TJ وارن.

now اکنون https://t.co/JwpJcf6TmH بیرون بروید
– TJ Warren (TonyWarrenJr) 17 سپتامبر 2020

به کارگردانی Mez و تهیه کنندگی دیوید وپت و درو کوریا ، ویدیوی این آهنگ مانند کانال های خرید QVC ساخته شده است که به فروش چیزهای بی فایده به مردم و فشار بر سرمایه داری اختصاص دارد. Mez این مفهوم را روی سر خود چرخاند ، در عوض با تبلیغات “نحوه تغییر دادن دست دادن برای زندگی در حومه شهر” ، “جلیقه های ژاکت” All Lives Matter “و حتی یک غلات” Hoop Dream-O “که مورد تایید T.J است ، مسائل نژادی را برجسته می کند. وارن در طول آهنگ و ویدئو ، Mez همچنین اطمینان حاصل می کند که توانایی های تغزلی خود را در نمایش کامل قرار می دهد ، و رپ هایی مانند “این می تواند تدی ریلی وای فای باشد و گاهی اوقات تأخیر داشته باشد” را رپ کند. این قطعه توسط DJ Dahi و Frank Dukes تولید شده است.

رپر / تهیه کننده Raleigh همیشه راهی برای دوربین داشته است. در واقع ، Mez از طریق آژانس خود Heirs Entertainment با Dreamville کار کرده است. او در واقع مسئول کارهای تصویری در پشت آهنگ “فرزند میانی” از J. Cole بود و همچنین کارگردانی ویدئو برای آهنگ “Mood” SiR را بر عهده داشت.

موزیک ویدیوی آهنگ جدید Mez “Loading” را از بالا مشاهده کنید و برای Loading … the EP که قرار است در ماه نوامبر برگزار شود ، در جریان باشید.