Wack 100 سعی دارد 50 سنت و بازی را برای داشتن نبرد “Verzuz” بدست آورد

ورزوز به سکویی برای دایره کامل شدن همه چیز تبدیل شده است. این باعث شده است که مدیر بازی ، Wack 100 ، از میدان جنگ مجازی به عنوان فضایی برای هنرمند خود برای ترمیم روابط خود با G-Unit General 50 Cent استفاده کند.

روز یکشنبه ، وک به اینستاگرام رفت و در آنجا ادعا کرد که در تلاش است 50 Cent و The Game را وارد حلقه کند.

وک در پستی به اینستاگرام خود قبل از اینکه به افراد در اردوگاه 50 برای اطلاع از برگزاری مراسم کمک کند ، گفت: “Verzuzlosangelesconfidential Vs @ 50Cent”. “من طرف خود را گرفتمunclemurda بیایید این گریه را رقم بزنیم.” وی سپس عنوان را اضافه کرد و توضیح داد که او دو طرف را به فضایی صمیمانه سوق داده است و اکنون می خواهد همه چیز را به سطح بالاتری برساند.

وی نوشت: “من به Shake hands رسیدم و دو بار با هم در همان باشگاه ها كار می كردم.” “با کمی کمک ازunclemurda وdjkayslay ، این ممکن است اتفاق بیفتد – All Respect @ 50cent شما به من گفتید که ما خوب هستیم بیایید هر آنچه را که می خواهند به آنها بدهیمlosangelesconfidential لبخندها – #BridgingTheGap.”

اگر بگوییم 50 Cent و The Game رابطه ای متزلزل دارند ، کم لطفی است. بعد از جدایی او از G-Unit ، بازی در مقابل 50 حمله کرد. چون او تنش را دوست دارد ، 50 از پاسخ دادن خجالتی نداشت. گوشت گاو آنها در خارج از استودیو ریخته شد و منجر به تبادل اسلحه در خارج از استودیوی رادیوی Hot 97 در سال 2005 شد. اگرچه این دو ادعا کرده اند که گوشت گاو تمام شده است ، اما آنها از دوستان دور هستند. اگر Jeezy و Gucci بتوانند از Verzuz به عنوان شاخه زیتون استفاده کنند ، به هیچ وجه The Game و 50 نمی توانند از طریق Instagram Live کلاه خود را دفن کنند.