آشر تابستان سال آینده اقامت در لاس وگاس را لغو می کند

2021-las-vegas-residence “class =” ff-og-image-inserted “>

Usher در حال آماده سازی برای ضربه زدن به لاس وگاس نوار.

روز جمعه ، هنرمند برنده جایزه گرمی خود را تأیید کرد اقامت عنوان اصلی در کولوسئوم در کاخ سزارس ، اولین اعلامیه اصلی اقامت از زمان همه گیر جهانی شهر گناه را تعطیل کرد . اولین نمایش آشر در ژوئیه 2021 برگزار می شود و پس از آن 11 نمایش دیگر انجام می شود. این خواننده به هواداران “یک تجربه غوطه وری فوق العاده” می دهد که شامل برخی از بازیگری ، رقص و البته موسیقی نیز خواهد بود.

“من اجرای زنده برای طرفدارانم را از دست داده ام و از دیدن آنها در این فیلم بسیار هیجان زده ام. آشر در بیانیه مطبوعاتی گفت: “لاس وگاس.” “اقامت من در کولوسئوم در کاخ سزارس مملو از شگفتی و تجربه آشر خواهد بود که قبلاً هرگز آنها را ندیده و نشنیده اند!”

بلیط های نمایش در ساعت 10 شب به فروش می رسد برای عموم PT در تاریخ 10 سپتامبر. بلیط های پیش فروش از ساعت 10 صبح PT دوشنبه در دسترس خواهد بود. بلیط های عمومی از 59 دلار شروع می شود و بسته های استقبال و استقبال VIP برای هر نمایش در دسترس خواهد بود. Usher ، Live Nation لاس وگاس و Caesars Entertainment همچنین متعهد شده اند که 1 دلار از هر بلیط فروشی را به Usher’s New Look ، Inc اهدا کنند ، سازمانی که هدف آن توانمند سازی جوانان در جوامع محروم است.

می توانید مراجعه کنید تاریخ اقامت Usher’s Vegas در زیر ، و درباره این رویداد اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا .

تاریخ اقامت لاس وگاس
ژوئیه 16 – 17 ژوئیه – 21 ژوئیه < br> 23 جولای – 24 ژوئیه – 28 ژوئیه – 30 ژوئیه – 31 ژوئیه
دسامبر 28
دسامبر 29
دسامبر 31
ژانویه 1 ، 2022

<کنار کلاس = "کنار-پانل">