تایلر ، آلبوم ها و فیلم های مورد علاقه خود را در ویدئو برای Adobe Livestream

نامگذاری می کند

تایلر ، خالق مصاحبه ای که خود در نقش مصاحبه کننده و مصاحبه شونده حضور داشت ، در جریان پخش زنده ای که توسط Adobe برای کنفرانس خلاقیت Adobe MAX 2020 شرکت در روز چهارشنبه برگزار شد ، به نمایش در آمد.

در طول مصاحبه ، که تایلر نقش یک نیویورکی را بازی می کرد که کلاه خود را روی یانکی ها تکان می داد ، هنرمند ایگور در مورد مکان های مورد علاقه خود ، فیلم ها ، آلبوم ها و موارد دیگر صحبت کرد.

اگرچه در نامگذاری پنجم مشکل داشت ، تایلر گفت NERD’s In Search of … ، Eminem’s Marshall Mathers LP ، Pharrell’s In My Mind و Erykah Badu’s Mama’s Gun از آلبوم های مورد علاقه وی بودند. وقتی از او س askedال شد که می خواهد با چه هنرمندانی کار کند که مرده اند یا زنده ، تایلر در پاسخ به آنها از امی واینهاوس ، مایکل جکسون از دوران خارج از دیوار و جیم کی از جامیروکوی نام برد.

تایلر در 18 سالگی چه توصیه ای به خود می کند ، پاسخ داد و گفت احتمالاً زیاد نمی گوید چون هر انتخابی که در آن زمان انجام می داد پس از یک دهه بعد برای او بسیار خوب بود. توصیه ای که وی مایل به ارائه آن بود مربوط به دقت در مواردی است که شما در اینترنت ارسال می کنید زیرا افراد تمایل دارند پست های قدیمی شما را پاک کنند تا بد جلوه شما را بدهند.

فیلم های مورد علاقه او ؟ ناپلئون دینامیت 2004 ، فیلم ترسناک 2 2001 ، زنان قرن 20 و 2016 گربه در کلاه. تایلر برخی از همین فیلم ها را در مصاحبه ای که در سال 2019 با GQ برای ویژه مردان سال آنها انجام داد ، نام برد. تایلر همچنین گفت که گلد کوست در استرالیا ، ژنو سوئیس ، و سیاتل از مکانهای مورد علاقه وی برای بازدید است.

می توانید مصاحبه تایلر را که توسط D’Anthony Hamilton در Adobe Premiere ویرایش شده است ، از بالا یا با عنوان اینجا بررسی کنید. این رویداد پر ستاره همچنین به حضورهای Zendaya ، Awkwafina و موارد دیگر نیز می بالد. این کنفرانس و پخش جریانی مستقیم در روز پنجشنبه 22 اکتبر با مهمانان گوینت پالترو ، وس اندرسون ، مشترک ، تایکا وایتیتی و دیگران به پایان می رسد.

ماه گذشته ، تایلر در شبکه های اجتماعی خواست مردم را به رای دادن دعوت کند. انتخابات پیش رو وی در این کلیپ گفت: “لطفاً ، اگر جوان هستید و کمر درد شما را آزار نمی دهد ، به صندوق های رای گیری بروید و رأی دهید.” “من نور را می بینم … و بسیاری از شما می خواهند مانند” رای من مهم نیست و آنها می خواهند هر کسی را که می خواهند انتخاب کنند “، بله شما الاغ عجیب و غریب هستید و این را ادامه دهید. “

< / div>