تایلر ، سازنده 50 اجرای اصلی و G-G برای کارهای مخلوط سازی خود می دهد: ‘Curtis Was So Magnet’

تایلر ، خالق مترادف با جریان زیر آوانگارد است که در هیپ هاپ ساحل غربی رخنه می کند ، اما این ” به این معنی که او نمی تواند موج 50 Cent شرق ساحل شرقی را ارزیابی کند و G-Unit به نوک نیزه کمک کرد.

روز چهارشنبه ، تایلر به توییتر رفت و پیروان خود را از خط حافظه پایین آورد. “قبل از به اشتراک گذاشتن پست هایی که عشق او به شخصیت 50 سنت را نشان می دهد ،”

“g unit mixtapes mannnnn بسیار سخت بود” وی ادامه داد: “از کاریزما و شخصیت بسیار خوبی برخوردار بود.” “n *** مثل این باشد که چرا خواننده رپ مورد علاقه من منفجر نمی شود زیرا او دارای شخصیت صندلی n *** به طور صاف است ، هارا ، کریتس چنین آهنربا بود.”

تایلر ادامه داد اظهار داشت که او زمانی را در هیپ هاپ از دست داد که اندکی دوران وبلاگ را پیشگویی می کرد ، زمانی که رپرها می توانستند آزادی تف به هر ساز را که می خواهند تف کنند. این اوایل دوران میکس استایپ چندین آهنگ عجیب و غریب – اما هنوز هم جذاب – به وجود آورد مانند آهنگ 50 Cent با صدای Hi-Tek.

“تایلر ابراز تاسف کرد:” این یک نسل کل وحشی است که بیش از حد با “شما اجازه می دهد فقط از این ضرب آهنگی که دوست داریم” رپ کنید. “لعنت به من غبارآلود است.”

بقیه حرفهای او را در زیر بخوانید.