Tyga Laoches Too Raww ، یک شرکت مدیریت و سبک زندگی فقط و فقط طرفداران است

چند ماه پیش و پس از راه اندازی حساب کاربری OnlyFans شخصی خود و دریافت مقدار قابل توجهی پول از آن ، Tyga اکنون قصد دارد با راه اندازی یک آژانس مدل سازی برای کمک به افراد در زمینه راه اندازی ، برنامه خود را به سطح بعدی برساند.

طبق HotNewHipHop ، حدود دو هفته پیش رپر شرکت زندگی ، سرگرمی و مدیریت Too Raww خود را راه اندازی کرد اما مشخص نکرد که این شرکت چه خدماتی را ارائه می دهد. روز چهارشنبه ، اینستاگرام این شرکت یک فراخوان انتخاباتی را ارسال کرد که با عنوان: “به دنبال مدل Too Raww هستید؟ به دنبال راه اندازی OnlyFans هستید؟ یا مدیریت OnlyFans را می گیرید؟” این علاقه مندان را بر آن داشت تا پیام مستقیمی ارسال کنند.

در حالی که صفحه اینو اینستاگرام Too Raww از زمانی که Tyga تلاش OnlyFans خود را در تابستان آغاز کرده است ، شروع به کار کرده است ، این اولین بار است که مشخص می شود این رپر دارای یک سرویس مدیریت OnlyFans است. مشخص نیست که Too Raww دقیقاً چه خدمات مدیریتی را انجام می دهد مدل های OnlyFans را برای کمک به شروع کار خود ارائه می دهد.

Tyga تنها مشهور نیست که از انفجاری که در چند ماه گذشته پلتفرم مشترک مستقر در آن دیده است ، سود می برد. نام های برجسته دیگری مانند Blac Chyna ، Amber Rose ، Bella Thorne ، Chris Brown ، Cardi B ، Trey Songz ، B. Simone ، Michael B. Jordan ، Rubi Rose و Jordyn Woods نیز به این برنامه مهاجرت کرده اند تا ویژگی های منحصر به فردی را ارائه دهند که آیا این از پشت صحنه فیلم های موسیقی ، فیلم ها یا حتی محتوای بزرگسالان برخوردار باشید.