Ty Dolla Sign می گوید آلبوم Collab با ارسال مالون “به زودی”

Ty Dolla Sign در مصاحبه با نشریه کره ای HiphopLE طعنه زد که یک آلبوم مشترک با Post Malone “به زودی” خواهد آمد.

تازه از انتشار آلبوم سنگین و متناسب او با نام مناسب با علامت Ty Dolla، تای دولا در مورد چند هنرمند صحبت کرد که اخیراً فرصت همکاری با آنها را داشته است. Ty در حالی که در مورد روند خلاقیت خود با Jeremih که به دلیل عوارض ناشی از COVID-19 در ICU به سر می برد بحث کرد ، اما به نظر می رسد کمی بهتر هم کار می کند ، Ty گفت که پس از ساختن حدود 50 آهنگ ، تصمیم گرفتند بهترین آهنگ ها را بکشند و آن را به سال 2018 میه.

تای درباره ایده ایجاد آلبوم دیگر با نماد 5:40 گفت: “چه کسی می داند که آیا من ممکن است دوباره این کار را انجام دهم ، اما من مطمئن هستم که این امکان وجود دارد.” “آلبوم Posty و Ty Dolla Sign به زودی ارائه می شود.”

این دو پیش از این در آلبوم Post با همکاری “Psycho” همکاری کرده اند Beerbongs و Bentleys قبل از پیوستن دوباره به “Spicy” ، یک آهنگ برجسته از با علامت Ty Dolla. آهنگ آخر اما به دلیل Posty کمی بیشتر از حد انتظار طول کشید.

“من سهم خودم را در این زمینه انجام دادم. من مثل این بودم که” یو ، ما به پست ارسال می کنیم. این یکی است. ” بنابراین ، من به او زنگ زدم و او مدتها جهنم گرفت تا آن را برگرداند ، “او به Zane Lowe از Apple Music گفت. حتی اگر او مجبور شد بارها و بارها از Post بخواهد که شعر خود را تمام کند ، سرانجام این آهنگ تمام شد. تای معتقد است تأخیر پست در تحویل بخش خود فقط گواهی است بر وقف او در “کمال”.