حامی ترامپ از مشت زدن به مردی که ادعا می کرد از پخش “FDT”

YG امتناع می ورزد فیلمبرداری کرد / gh0ws3y4coe4ghrv2dmv / trump-supporter-punches-man “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید . آسان است!

اخیراً یک مرد تگزاسی در دوربین گرفتار شد که با مشت به صورت معترض ضد ترامپ می زد. و به نظر می رسد که این آهنگ YG بود که او را به راه انداخت.

همانطور که توسط TMZ اشاره شد ، یک حادثه در خارج از یک فروشگاه راحتی در دنتون ، تگزاس ، جایی که یک تظاهرات آشکار ضد ترامپ در آن در حال وقوع بود ، رخ داد. ویدئو مردی مخصوصاً عصبانی را نشان می دهد که در حال فریاد زدن علیه یکی از معترضین و خواستار “خاموش کردنش” است. همانطور که در فیلم می شنوید ، قطعه YG “FDT” (Fuck Donald Trump) در سال 2016 در پس زمینه پخش می شود.

مرد دوم که پیراهن ترامپ 2020 را به تن می کند ، شنیده می شود که به معترض می گوید: “تو نباید” حتی اینجا نیستی ، غنچه. ” چند ثانیه بعد ، مرد جیغ می گوید “من شما را دمار می زنم” ، و با مشت به صورت معترض کوبیده و باعث سقوط وی می شود. “بلند شو مادر مادر!” مرد فریاد می زند ، همانطور که دیگران به او می گویند آرام باشد. اگر از نزدیک گوش دهید ، می توانید صدای دیگری را بشنوید که به کسی می گوید با پلیس تماس بگیرد.

می توانید حادثه را در زیر تماشا کنید.

قربانی به TMZ می گوید که بیمارستان ، اما حال خوبی دارد. مشخص نیست که وی پیگیری اتهامات را انجام خواهد داد.

این فیلم در حالی منتشر می شود که رئیس جمهور ترامپ همچنان در بیمارستان در بیمارستان والتر رید بستری است ، جایی که وی تحت ویروس کرونا درمان می شود. POTUS اوایل صبح جمعه تأیید کرد که وی و بانوی اول ملانیا ترامپ از نظر آزمایش ویروس مثبت بوده و تحت قرنطینه قرار گرفته اند.

گفته می شود که ترامپ چند ساعت پس از اعلام این خبر به عنوان “اقدام احتیاطی” به بیمارستان نظامی منتقل شده است. روز شنبه ، رئیس جمهور دومین به روزرسانی ویدئویی را از والتر رید ارسال کرد و تأکید کرد که “خوب است”.

“من فقط نمی خواستم در کاخ سفید بمانم. این گزینه به من داده شد” ترامپ گفت. “در کاخ سفید بمان ، خود را حبس کن ، هرگز ترک نکن ، حتی به دفتر بیضی شکل نرو ، فقط در طبقه بالا بمان و از آن لذت ببر. مردم را نبینید ، با مردم صحبت نکنید و فقط انجام دهید با آن ، و من نمی توانم این کار را انجام دهم.

“من به اینجا آمدم ، خیلی احساس خوبی نداشتم ، اکنون احساس خیلی بهتری دارم. ما سخت تلاش می کنیم تا همه راه را به من برگردانیم ، من باید برگردم زیرا ما هنوز باید آمریکا را بزرگ بسازیم. “

منابع تصویری متفاوت از وضعیت ترامپ ترسیم کرده اند ، یکی از افراد داخلی گفت “استیون پورتنوی” از CBS اظهار داشت که حیوانات حیاتی رئیس جمهور “بسیار نگران کننده است”.

“حیوانات رئیس جمهور در 24 ساعت گذشته بسیار نگران کننده بوده و 48 ساعت آینده از نظر مراقبت وی بسیار مهم خواهد بود” گفته می شود. “ما هنوز در مسیر بهبودی کامل نیستیم.”