Trey Songz Drops ‘Back Home’ آلبوم f / Ty Dolla Sign ، Summer Walker و بیشتر

Trey Songz با پروژه کامل خود به نام “بازگشت به خانه” بازگشت و اولین آلبوم استودیویی خود را از زمان Tremaine 2017 علامت گذاری کرد. >

این تلاش شامل 22 قطعه است و شامل سرود اعتراض آمیز قبلاً “شورش های 2020: چند بار” و همچنین عنوان اصلی با سامر واکر است. Back Home همچنین با حضور Ty Dolla Sign (“در تماس”) ، Davido (“شبهای بی خواب”) و Swae Lee (“باران”) به خود می بالد.

“من می خواهم نوعی تحقیق و توسعه را الهام دهم من بخوان ترانه هایی که باعث می شوند شما عاشق شوید ، آنهایی که گریه می کنند و آنهایی که باعث می شوند لبخند بزنید ، بخندید و رقصید. ” “موسیقی موسیقی متن موسیقی است که در حالی که ما زندگی می کنیم ، پخش می شود و من می خواهم در حالی که طرفدارانم در این زمان خاص خاص زندگی می کنند و ما هرگز فراموش نخواهیم کرد ، در کنار طرفدارانم باشم. من می گویم من “بازگشت به خانه” هستم زیرا موسیقی چنین احساسی دارد. امیدوارم شما هم همین احساس را داشته باشید. “

Back Home توسط تهیه کننده برنده جایزه گرمی تروی تیلور تهیه شده است. اکنون می توانید آلبوم را از طریق Apple Music و از طریق Spotify در زیر پخش کنید.

این پروژه همچنین چند روز پس از تأیید Trey برای آزمایش ویروس کرونا انجام شد. وی این خبر را در یک ویدیوی اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در آن طرفداران خود را به پیروی از اقدامات پیشگیرانه COVID-19 تشویق کرد.