تراویس اسکات درباره به دست آوردن خودکارهای کوبه و ملو هنگامی که به عنوان موشک با موشک کار می کرد ،

صحبت می کند / gpbmtsfi1xfc8pzpsyw7 / travis-scott “class =” ff-og-image-inserted “>

به دنبال انتشار تراویس اسکات از آهنگ جدید خود “Franchise” و همکاری بسیار موفق مک دونالد ، برای حضور در جیمی کیمل لایو متوقف شد. وی در مورد وعده غذایی که هم اکنون در مک دونالد خورده است ، نحوه فیلمبرداری یک موزیک ویدئو در خانه مایکل جوردن و زمان حضورش به عنوان یک توپچی برای موشک های هوستون صحبت کرد.

” در آن زمان بیشتر یک تیم پر ستاره بود. ” “ما قرار نبود با ورزشکاران ستاره صحبت كنیم ، اما یك روز ، ملو سرم را به من داد ، سربندش را امضا كرد. این خیلی خنده دار است ، احتمالاً او این را به خاطر نمی آورد.”

هرکدام از دوستان NBA او ممکن است از جوان تر بودن در مورد شغل توپچی مطلع باشند ، اسکات آن را نادیده گرفت اما اضافه کرد که او خاطرات جالب زیادی دارد. “من آنجا را با كوبي ملاقات كردم و او يك توپ براي من امضا كرد.” از افتخار “در میان بازیکنان و توپچی ها. او خندید: “همه توپهای توپ من را آنجا فریاد بزن”. “همه می دانید چه اتفاقی افتاده است ، مرد. آن را برای بازیکنان تیم نگه دارید … ما هرگز نمی گوییم.”

در طول مدت حضور خود در برنامه ، تراویس اسکات همچنین یک ویدیوی اجرایی مخترع را برای “حق رای دادن” با حضور MIA و جوان اراذل و اوباش. هر سه رپر در جلوی پرده های سفید روان جریان اجرا کردند ، کلیپ با

مصاحبه و اجرای تراویس اسکات در کیمل را در بالا تماشا کنید.