Travis Scott Drops Gucci Mane x Jeezy ‘Verzuz’ Merch

مانند بسیاری از شما ، تراویس اسکات برای امشب پمپ می شود ورزوز نبرد بین دشمنان دیرینه گوچی مانه و جیزی.

“من برای این کار 4 در Fanta رها می کنم [Verzuz] امشب ، “او در استوری اینستاگرام نوشت. “فقط زنجیره 1017 من را از تمیز کننده ها خارج کردم.”

تراویس اسکات IG

لحظاتی قبل از شروع این رویداد ، La Flame در یک جشن از چهره مورد انتظار ، با یک دسته کوچک از تجار طرفداران را غافلگیر کرد. او با یک سه راهی گرافیکی که سرش را به مارک های مربوط به رپرها تکان داد ، وارد بازار شد. این طرح که به رنگ سفید یا قهوه ای در آمده است ، از جلو یک آدم برفی یخ زده و بستنی مخروطی دارد و “TM: 1017” در پشت آن پراکنده شده است. همچنین می خوانید ، “” فقط برای یک شب! ” گوچی مان در مقابل یانگ جیزی ، زنده از شهر سحرآمیز ، آتلانتا. 19 نوامبر 2020. “

طرفداران عقاب چشم نیز جزئیات خنده داری را در صفحه خرید پیراهن ذکر کرده اند. پس از کلیک کردن روی منوی کشویی اندازه ها ، گزینه های استاندارد – کوچک تا XXL – و همچنین “2005 TALL TEE ONE SIZE” را مشاهده خواهید کرد. این البته اشاره به ریشه اختلافات رپرها است که بیش از 15 سال پیش به دلیل اختلاف در مورد حقوق “یخی” آغاز شد.

Travis Scott Verzuz merch

می توانید Gucci Mane x Jeezy را بررسی کنید ورزوز تی زیر. این طرح ها هم اکنون با قیمت 48 دلار به ازای هر پاپ در فروشگاه اینترنتی رسمی اسکات در دسترس است.

Travis Scott Verzuz merch

Travis Scott Verzuz merch

Travis Scott Verzuz merch