تراویس اسکات حساب اینستاگرام را غیرفعال می کند و طرفداران فکر می کنند این امر باید با واکنشهای هالووین

مرتبط باشد

تراویس اسکات در سال 2020 در همه جا حضور داشته است ، به لطف برخی از مشارکت های نام تجاری مناسب و موسیقی داغ بیشتر. اما به نظر می رسد که او ممکن است کمی شروع به عقب کشیدن کند ، با شروع اینستاگرام خود.

همانطور که بیلبورد روز یکشنبه اشاره کرد ، حساب اینستاگرام La Flame در آخر هفته غیرفعال شد. اگرچه فرض می کنیم که او سرانجام به سیستم عامل باز خواهد گشت ، اما یک زمان عجیب است که اسکات ناگهان ناشناس بماند.

همین ماه گذشته ، او طعنه زد که در حال کار بر روی موسیقی جدید است ، با شایعاتی که به سمت آلبوم پیگیری Astroworld با عنوان آرمانشهر اشاره شده است. و ، او به تازگی اعلام کرده است که همکاری با PlayStation به عنوان یک شریک خلاق استراتژیک جدید پیش از راه اندازی PS5 در 12 نوامبر ، سونی احتمالاً دوست دارد اسکات را قبل از انتشار کنسول در شبکه های اجتماعی فعال کند ، به خصوص که او فقط روایت کن تبلیغات جدید برای راه اندازی آن در آمریکای شمالی.

غیرمعمول نیست که هنرمندان در آستانه اجرای یک پروژه جدید حساب های اینستاگرام خود را پاک یا به طور موقت پاک کنند و او آخرین آهنگ شماره 1 خود را با نام “Franchise” کنار گذاشت. ” در سپتامبر. آخرین پستی که او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت لباس هالووین او بود که در آن لباس قهوه ای بتمن به تن داشت.

برخی از طرفداران حدس می زنند که او حساب خود را به دلیل پاسخ منفی به لباس غیرفعال کرده است ، اما چیزی وجود ندارد نشان می دهد که این دلیل تصمیم او است

در همین حال ، حساب توییتر اسکات فعلاً همچنان فعال است ، اما وی از زمان غیرفعال کردن اینستاگرام خود هیچ توئیتی منتشر نکرده است.

< div class = "article-bottom-event">