Tory Lanez مدعی شد که مدارک در دادگاه Megan Thee Stallion سرکوب شده است

توری لانز، خواننده رپ، پیش از جلسه دادگاه او در ماه آینده در تلاش برای محاکمه جدید، نامه ای سرگشاده خطاب به دادستان منطقه لس آنجلس جورج گاسکون به اشتراک گذاشته و بار دیگر مدعی بی گناهی خود در تیراندازی به مگان تی استالیون شده است.

لانز در نامه ای که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است، نوشته است: «امروز من به عنوان یک مرد سیاه پوست بی گناه، که به ناحق به خاطر جنایتی که مرتکب نشده بودم، موضع گیری می کنم. من دو وکیل منطقه از دفتر شما را به نام‌های کتی تا و الکس بات مشاهده کرده‌ام که به‌طور غیرقانونی از اختیارات خود برای مخفی کردن و سرکوب هر مدرکی که مرا تبرئه می‌کند یا بی‌گناهی من را بیشتر می‌کند، سوء استفاده می‌کنند. من کاملاً دزدیده شدم و از یک محاکمه عادلانه محروم شدم.»

لانز قرار است در 8 مه در مورد درخواست محاکمه جدید بحث کند. او ادعا می کند که دادستانی “روایتی نادرست” را علیه او دستکاری کرده است، که او را “چاره ای جز افشا کردن و آگاه کردن اقدامات پشت سر” نگذاشته است. معاملات در و سیستم ناعادلانه» که به اعتقاد او «غیرقانونی» او را محکوم کرده است. او در توضیح عنوان کرد که شواهدی وجود دارد که دادستانی عمداً مبهم کرده است.

او استدلال کرد که او فقط برای خودش با حکم مجرمیت نمی‌جنگد، بلکه برای فرزند 6 ساله‌اش، خانواده، طرفدارانش، و مهم‌تر از همه صدها هزار اقلیت سیاه‌پوست و اسپانیایی تبار که نمی‌توانند به اندازه کافی برای خودشان مبارزه کنند، مبارزه می‌کند.

لانز این نامه را با درخواست مستقیم از گاسکون برای تجدید نظر در حکم بسته کرد. “آقای گاسکون، من امروز به عنوان یک مرد به ناحق محکوم به حضور شما می‌شوم، نه از شما تقاضای همدردی و همدردی می‌کنم، بلکه می‌خواهم آنچه را که طبق قوانین کالیفرنیا منصفانه و درست است، و مهمتر از همه در نظر خدا، انجام دهید. ” او نوشت. او در کپشن اضافه کرد که “بی عدالتی های ظالمانه و نفرت انگیزی که توسط “دادستان” علیه او استفاده شده است را منتشر خواهد کرد تا محکومیتی را که به شدت می خواستند دریافت کند.”

ماه گذشته، لانز و تیم حقوقی اش درخواست تجدیدنظر برای رد اتهامات علیه او ارائه کردند. وی در آذرماه به اتهام ضرب و جرح با اسلحه نیمه اتوماتیک، داشتن اسلحه گرم مخفی و مملو از یک وسیله نقلیه و تخلیه سلاح گرم با سهل انگاری شدید مجرم شناخته شد. لانز هنوز محکوم نشده است اما با 22 سال زندان مواجه است.