Tory Lanez آزمایش جدید در پرونده تیراندازی Megan Thee Stallion را رد کرد

پس از چندین جلسه استماع در چند روز، درخواست توری لانز برای محاکمه جدید روز سه شنبه توسط قاضی دیوید هریفورد رد شد، منبعی که به Complex تایید کرد. این هنرمند کانادایی قبلاً به اتهام شلیک به مگان تی استالیون مجرم شناخته شده بود.

مگان کانیف، روزنامه‌نگار امور حقوقی خاطرنشان کرد که روند رسیدگی به درخواست لانز برای “امنیت بیشتر” روز دوشنبه به طبقه دیگری از ساختمان دادگاه منتقل شد. دلیل این تصمیم ظاهراً به دلیل «گمان‌زنی آنلاین» گسترده در مورد این حرکت بود. کانیف افزود: «همه باید قبل از ورود به دادگاه از یک فلزیاب عبور کنند.

همچنین روز دوشنبه، Lanez، با نام واقعی Daystar Peterson، از قاضی رئیس دادگاه خواست که زندگی او را “ویران نکند”.

وکلای لانز برای رد اتهامات علیه او در ماه مارس درخواست تجدید نظر کردند. وکیل خوزه بائز، دادستان ها را متهم کرد که از عکسی استفاده کردند که در آن خالکوبی اسلحه روی سینه او نشان داده شده بود تا به هیئت منصفه القا کند که خواننده رپ به اسلحه علاقه دارد. این پیشنهاد همچنین به تهدید به استفاده از برخی از اشعار او علیه او و تلاش های شاهد کلسی نیکول هریس برای انصراف از آنچه قبلاً به دادستان گفته بود اشاره کرد.

در مخالفت 16 صفحه ای با این پیشنهاد، دادستان لس آنجلس گفتند که شواهد علیه لانز “غیرالعاده” است و استدلال ها مبنی بر اینکه او باید محاکمه دیگری داشته باشد، بی اساس است. مخالفان می خوانند: «گزارش متهم مملو از لفاظی های رنگارنگ و اظهارات نهایی است، اما فاقد محتوا است. با وجود اینکه متهم حدود 80 صفحه است، در دادگاه بدوی حتی یک مورد از خطا را ذکر نکرده است.

لانز قبلاً دیوید کنر، وکیل سابق Suge Knight را استخدام کرده بود، در حالی که Baez مهم ترین وکالت کیسی آنتونی در دادگاه قتل دخترش Caylee بود. از دیگر مشتریان Baez می توان به آرون هرناندز در قتل اودین لوید اشاره کرد. شواهد مورد استفاده دادستان شامل «شاهدان عینی متعددی بود که او را به عنوان تیرانداز شناسایی کردند، اسلحه ای که در حمله مورد استفاده قرار گرفت در زیر پای او پیدا شد، و عذرخواهی برای تیراندازی ثبت شد».

در ماه دسامبر، لانز به اتهام حمله با سلاح گرم نیمه اتوماتیک، داشتن یک اسلحه گرم مخفی و پر شده در یک وسیله نقلیه و تخلیه یک سلاح گرم با سهل انگاری فاحش گناهکار شناخته شد. او قرار است در مقطعی محکوم شود و تا 22 سال زندان در انتظار اوست.

لانز بدون قید وثیقه در زندان است.