Tooka مادر شیکاگو درباره مردم بی احترامی به پسر مرد صحبت می کند

دریل شیکاگو دنیا را شیفته خود کرده است. هنرمنداني از نيويورك ، لندن و تقريباً هر شهري كه هيپ هاپ را در آغوش مي گيرند سعي در تقليد صدايي دارند كه بيش از يك دهه پيش توسط گروهي از نوجوانان عصباني و گرسنه ايجاد شده است. اگرچه موسیقی متعالی است ، اما ریشه در فرهنگ باند شهر دارد که اغلب در بیرون غرفه فوران می کند. این باعث شد برخی از مادران در پشت موسیقی موسیقی Drill در برابر خشونت صحبت کنند.

مادران رپرهای کشته شده FBG Duck ، Lil Mister ، Ray Ray و Tooka با Chicago’s صحبت کردند Drea O Show در مورد فرزندانشان در طی این روند ، این والدین فرزندان خود – یعنی مادر توکا – را انسانی کردند.

در طول ظهور مته ، ایده “سیگار کشیدن بر روی” رقبای مرده هنگام مراجعه به علف های هرز به جریان اصلی جریان یافت. از آنجا که توکا رقیب پدر بنیانگذار دریل ، رئیس کیف بود ، عبارت “سیگار کشیدن بر توکا” مترادف با بالا رفتن است. هنوز هواداران کم می دانستند ، این بسیار بی احترامی به توکا و عزیزانش بود. او اکنون از پسر 15 ساله ای که در یک ایستگاه اتوبوس کشته شد به یک الگوی رفتاری شبکه عامیانه و علف های هرز کاهش یافته است.

مادر وی دومینیک بوید در نشان 3 دقیقه ای کلیپ فوق گفت: “او نام مستعار خود را از بیمارستان گرفته است.” “آنها او را” نگرش “صدا كردند ، من آن را کوتاه كردم تا” توكا “. … من نمی فهمم که چگونه آنها می توانند توسط کسی که 15 ساله بود مرعوب شوند و می خواهند شخصی را ببرند و می خواهند آن را به یک علف هرز تبدیل کنند. مانند چطور ممکن است [say] “در Tooka سیگار می کشید؟” مثل این که از کجا آمده است؟ چه کسی یک شخص مرده را سیگار می کشد؟ ناراحتم می کند. … سطح بی احترامی کجا متوقف می شود؟ او قبلاً مرده است. “

بوید در ادامه افزود: “مردم در این دنیا خیلی ظالم هستند. … پسرم ده سال است که مرده است … اگر این آینده نباشد [rappers]، اینها همانهایی هستند که در حال حاضر در صنعت هستند – و آنها حتی پسرم را نمی شناسند. “

از آنجا که فرهنگ شیکاگو در خارج از غرب میانه نفوذ کرده است ، مادران بوید و سایر هنرمندان دور هم جمع می شوند تا درد خود را بیان کنند بنابراین والدین در سراسر جهان تجربه های یکسانی را ندارند.

مادر اردک FBG ، هفته نامه LaSheena ، گفت: “آنچه که اکنون می خواهم ایجاد کنم یک میز گرد است تا همه مادرانی که فرزندان خود را به دلیل خشونت از دست داده اند دور هم جمع شود.” “به دلیل ننگی که همه در سیگار کشیدن مردگان و بی احترامی به مردگان در شیکاگو دارند ، امیدوارم که این جنبش جلوی آن را بگیرد و استعداد واقعی مردم را نشان دهد.”

قسمت کامل قسمت Drea O Show در بالا.