خیلی کوتاه منکر بودن حامی ترامپ است

class = “ff-og-image-inserted”>

اگر یک خواننده رپ وجود دارد که می توانید به او وابسته باشید ، آن تاد است. خیلی کوتاه روز دوشنبه به صراحت اعلام کرد که علی رغم شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه وی دیگر رپر طرفدار MAGA است ، دونالد ترامپ را پشتیبانی نمی کند. بازیگران و سرگرمی های آمریکایی “برای صحبت در مورد طرح پلاتین ترامپ به کاخ سفید دعوت می شوند. این جلسه شامل موضوعاتی از مستند به ظاهر طرفدار ترامپ ، ترامپ علیه هالیوود است که توسط دافنه باراک کارگردانی شده و Too Short نیز در آن حضور داشت. با این حال ، شورت برای TMZ توضیح می دهد که کارگردانی این مستند قرار بود هر دو طرف طیف سیاسی را نشان دهد و برای پشتیبانی از یک روایت خاص مورد استفاده قرار گرفت.

وی گفت: “من منبع آن را می دانم و از طرف دیگر از من خواسته شد كه مصاحبه ای انجام دهم.” “این بود. از من خواسته نشد که به یک شام بروم. من به یک شام دعوت نشدم ، هیچ چیز نبودم. من به هیچ کس در هیچ کجای سیاره زمین نگفتم که من از دونالد ترامپ به عنوان یک کاندیدا حمایت می کنم. من همین الان رای می آورم و به شما قول می دهم ، به دونالد ترامپ رأی نمی دهم. “

خیلی کوتاه در ادامه گفت که از او خواسته شده است یک عروسک سیاسی حزب جمهوری خواه باشد. در چندین مورد ، اما همیشه رد کرده است.

“همچنین از من خواسته شد که به دی سی پرواز کنم تا حدس بزنم دونالد ترامپ را ملاقات کنم. همچنین از من خواسته شد که روی تلفن بپرم و با کسی یا ترامپ صحبت کنم. من گفتم ،” من کار نمی کنم این “نه ، من نمی خواهم به دی سی پرواز کنم ، نه ، نمی خواهم از طریق یک تماس تلفنی بپرم. نمی خواهم از من به عنوان تایید استفاده شود. شما دست او را می فشارید و آنها می روند ،” آه شما او را تأیید کردید. “او نمی خواهد در این روند انتخابات بخشی از آن باشم.” OG Short Dog همچنین هر کسی را که از چیزی حیاتی به عنوان انتخابات بعنوان سکویی برای جلب توجه استفاده می کند ، محکوم کرد.

“وی افزود:” هرکسی که این لحظه را به عنوان فرصتی برای ویروسی شدن در نظر گرفته و مانند یک روز مرتبط باشد ، استفاده نمی کند. ” “سال خوبی برای آن نیست. زمان خوبی نیست که نسبت به اقدامات خود صادق نباشید.”

مکالمه کامل Too $ hort را با TMZ در بالا مشاهده کنید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">