Tinashe طرفداران را با EP جدید تعطیلات ‘Comfort & Joy’ شگفت زده کرد

Tinashe به عنوان یک شگفتی خوب برای طرفداران در طول یک سال طاقت فرسا ، یک EP جدید با موضوع تعطیلات را منتشر کرده است.

EP ، با عنوان آسایش و شادی، نیمه شب سرویس های پخش جریانی را بزنید و Tinashe را می بیند که فصل را جشن می گیرد ، علی رغم همه اینها در یک دوره هفت هفتگی. تنها ساعاتی پیش از افت غافلگیرانه ، تیناش به طرفداران خود گفت که به دلیل این واقعیت که – همانطور که عنوان مشخص می شود – این پروژه در روح یک جفت احساس ساخته شده است که یافتن آن در سال 2020 سخت ساخته شده است ، به طرفدارانش گفته است.

پخش جریانی آسایش و شادی در زیر از طریق Apple Music و / یا آن را در Spotify ، Tidal ، YouTube و غیره بگیرید.

اوایل این ماه ، آهنگ برای شما– اولین آلبوم تیناش به عنوان یک هنرمند مستقل – اولین سالگرد خود را جشن گرفت. تیناشه در یادداشتی به طرفدارانش ، از کسانی که از این مجموعه آهنگ “آسیب پذیر” حمایت کردند ، تشکر کرد. در مورد استقلال بودن ، تیناش این مشکلات را تصدیق کرد اما خاطرنشان کرد که در نهایت وضعیت او بهتر است.

وی گفت: “مستقل بودن به خصوص بعد از تقریباً یک دهه حضور در یک برچسب بزرگ ، کار آسانی نیست.” “بعضی اوقات احساس می کنم بخشی از” ماشین “هستم … اما پیمایش در صنعت با توجه به شرایط خودم باعث شده است که به طور بی حوصلگی خوشحال شوم. [And] هر حرکتی که در زندگی انجام می دهم به این دلیل است که من غریزه های قلب و روده خود را دنبال کردم. “

در ماه آگوست ، تیناش با بادی برای “Glitch” دوست داشت. در همان ماه ، او با ایگی آزالیا برای تک آهنگ “Dance Like Nobody’s Watching” ارتباط برقرار کرد. انتظار می رود که به زودی یک فیلم رسمی برای فیلم دوم ارائه شود.