نوجوان TikTok به دلیل اینکه تصور می کرد که کاور اشانتی آهنگ خودش بود

دلقک شد leo7t2hmiewgc3gn2iqk / tiktok-teen-who-stole-a-song “class =” ff-og-image-inserted “>

دانیل کوهن ، ستاره نوجوان TikTok پس از اشتراک پیش نمایش آنچه ادعا می کرد آهنگ خودش است اما واقعاً کاور آن بود ، در حال دلقک شدن است. “احمقانه” ساخته اشانتی

کوهن ، که گفته می شود اکنون 16 ساله است ، برای اولین بار مورد توجه آنلاین قرار گرفت و فیلم هایی را که در سال 2016 با آهنگ های معروف لب همگام سازی می کرد ، به دست آورد. در 13 سالگی ، او فاش کرد که همانطور که BuzzFeed News در سال 2018 گزارش داد ، او قصد داشت برای کمک به شروع فعالیت موسیقی خود به لس آنجلس نقل مکان کند.

کوهن در آن زمان ادعا کرد که او یکی از منفورترین افراد در اینستاگرام است ، با یک افتخار چشمگیر رقابت او شامل t او از Tekashi 6ix9ine و Woah Vicky خوشش می آید. گرچه ممکن است کوهن کمترین محبوب ترین شخص در اینترنت نباشد ، اما اکنون او از طرفداران Ashanti استقبال زیادی می کند ، زیرا ظاهراً از نسخه “Foolish” خود به جای کاور به عنوان آهنگ خودش یاد کرده است.

“حتی برای آهنگ” احمقانه “در توضیحات ویدئو ، آهنگ” TikTok را برای آهنگ جدید من درست کن “نوشت. طرفداران دسته دسته بیرون آمدند و از Cohn انتقاد کردند که چرا این موضوع را پوشش نمی دهد ، خصوصاً که بسیاری از پیروان او جوانانی هستند که احتمالاً قبلاً اصل آن را نشنیده اند. همانطور که خیلی ها سریع متوجه شدند ، او هرگز به ThanTok اعتباری به Ashanti نداد ، و حتی در رابطه با این جلد تبلیغات تجاری انجام داد.

بعد از شروع واکنش ، کوهن در توئیت مختصر به اوضاع پرداخت.

“آیا مردم نمی دانند پوشش چیست؟” با توجه به جلب توجه این پوشش به توییتر ، نام اشانتی رو به گسترش نهاد.

آنچه را که مردم در مورد اوضاع برای گفتن داشتند در زیر بخوانید.