Weeknd می گوید که ممکن است یکبار آلبوم دیگری آماده شود که قرنطینه از بین برود

با طراوت ، ویکند در تعدادی از مصاحبه های دوران پس از ساعت ها به صراحت گفته است که او COVID-19 را کاملا جدی گرفته است.

هابل ، البته ، یکی از تعدادی از هنرمندانی است که دستور کار 2020 آنها بود – به دلیل نداشتن توصیف مناسب تر – که کاملاً توسط جدی همه گیری در اینجا در ایالات متحده گول خورده است در حالی که آهنگ های خوش طعم مصنوعی بعد از ساعت (و همچنین دقیقا کار زیبایی شناسی و شخصیتی حفظ شده در مجموعه های تلویزیونی Abel در حضور تلویزیونی امسال) عملا التماس می شود که در یک صحنه عرصه شنیده شود ، طرفداران واقعاً باید مدتی طولانی منتظر بمانند تا قبل از تجربه ای دوباره به هر حال ، ابل در مصاحبه جدید با تأیید اینکه قرنطینه از نظر خلاقیت مثمر ثمر است ، به هواداران آرامش می بخشد.

صحبت با بریتنی سپانوس برای پوشش جدید رولینگ استون هابیل اذعان داشت که پس از ماهها “همکاری” در حالی که مراقبت ویژه ای در مورد جلوگیری از COVID-19 به دلیل بیماری آسم داشته است ، “دیوانه شده است”. با این وجود ، این دوره به او فرصت و مکان داده تا عمیقاً در برنامه های گسترش مداوم خود در سینما فرو رود ، جاه طلبی قابل توجهی که قبلاً در فیلم “سنگهای تراش نخورده” در کنار آدام سندلر به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.

نه تنها هابیل قبلاً یک فیلم نامه قبل از قرنطینه در کیف دارد ، که در اینجا به عنوان “فیلمنامه ای مخفی” توصیف شده است و هنوز “نمی تواند درباره آن زیاد صحبت کند” بلکه هدف او سیمپسونها است. نقطه مهمان از نظر برنامه های سینمایی سنتی تر ، Weeknd به دنبال راهی است که بتواند کنترل خلاقیت وی را از طریق نوشتن و کارگردانی حفظ کند.

“من فقط می خواهم یک فیلمساز باشم” مصاحبه ای که به عنوان بخشی از ویژه پیش نمایش گرمی 2021 نشریه انجام شده است. “من می خواهم سینمای بزرگی بسازم.” تمرینی که او از اواخر او انجام می شود ، اگرچه او هشدار می دهد که کار حاصل ممکن است هرگز شاهد انتشار رسمی نباشد ، نوشتن موسیقی برای همراهی صحنه ها و شخصیت هایی از آنچه در قرنطینه تماشا کرده است.

اخیراً ، هابیل سابقه تماشای فیلم شامل یک فیلم و فیلم سینمایی تلویزیونی است ، با فیلم 2010 من شیطان را دیدم و سریال Netflix 2018 Waco هر دو در اینجا ذکر شده اند.

“من در مورد رابطه آنها یا چیزهای دیگری می نویسم آهنگ “، هفته گفت. “این ممکن است هرگز نور روز را ببیند. این یک تمرین است. من عاشق انجام چنین کاری هستم.” در مورد موسیقی جدید به طور گسترده ، هابل تأیید کرد که در واقع این احتمال وجود دارد که او بتواند از یک دوره COVID-19 با یک آلبوم جدید آماده استفاده خارج شود.

“من ممکن است آلبوم دیگری آماده باشم تا آن زمان این قرنطینه به پایان رسیده است ، “بعدا اضافه کرد که او ممکن است” کد را شکسته “در رابطه با متعادل کردن اهداف هنری خود در فیلم و موسیقی.

برای مصاحبه کامل ، که همچنین می بیند هابیل توصیف پس از ساعت ها به عنوان “عالی ترین آلبوم” وی و پرداختن به تصمیم اخیر آکادمی ضبط برای تغییر نام رده بهترین آلبوم معاصر شهری ، به RS بروید.