The Weeknd نکاتی در مورد بازنشستگی نام استیج پس از آلبوم بعدی او

آبل تسفایه در بخش عمده ای از دهه گذشته یک نیروی مسلط در صنعت موسیقی بوده است، اما دوران او به عنوان The Weeknd ممکن است به پایان برسد.

این خواننده در مصاحبه جدیدی با مجله W در مورد تغییر نام The Weeknd صحبت کرد.

The Weeknd گفت: “من در حال حاضر از طریق یک مسیر کاتارتیک می روم.” “دارم به مکان و زمانی می رسم که در حال آماده شدن برای بستن فصل Weeknd هستم. من هنوز هم موسیقی خواهم ساخت، شاید در نقش آبل، شاید در نقش The Weeknd. اما من همچنان می خواهم The Weeknd را بکشم. و من خواهم. در نهایت. من قطعاً سعی می کنم آن پوست را از بین ببرم و دوباره متولد شوم.»

با وجود اصرار او برای کنار گذاشتن نام هنری، The Weeknd هنوز به شدت روی موسیقی جدید کار می کند. او اخیراً «فانتزی دوگانه» را با Future رها کرد، چندین آهنگ از آخرین تلاش مایک دین را اجرا کرد و گفت که آلبوم آینده‌اش پایانی بر سه‌گانه‌ای خواهد بود که با آن آغاز شد. پس از ساعت ها. با این حال، این پروژه می‌تواند پایانی برای The Weeknd باشد.

او توضیح داد: “آلبومی که اکنون روی آن کار می کنم، احتمالاً آخرین هور من به عنوان The Weeknd است.” “این کاری است که من باید انجام دهم. به عنوان The Weeknd، من هر چیزی را که بتوانم بگویم، گفته ام.»

سریال آینده Weeknd از HBO بت قرار است در 4 ژوئن اکران شود و ممکن است موسیقی بیشتری همزمان با آن وجود داشته باشد.