The Weeknd نام استیج را در توییتر حذف می کند، اکنون با نام تولد می رود

هفته گذشته، The Weeknd اشاره کرد که او ممکن است نام هنری خود را بازنشسته کند، و امروز به نظر می رسد که او یک قدم به آغاز یک دوره جدید نزدیک تر است. این خواننده نام خود را در توییتر و اینستاگرام حذف کرده و به نفع نام تولد خود، هابیل تسفایه است.

The Weeknd در مصاحبه خود با مجله W گفت: “من در حال حاضر از یک مسیر کاتارتیک عبور می کنم.” “دارم به مکان و زمانی می رسم که در حال آماده شدن برای بستن فصل Weeknd هستم. من هنوز هم موسیقی خواهم ساخت، شاید در نقش آبل، شاید در نقش The Weeknd. اما من همچنان می خواهم The Weeknd را بکشم. و من خواهم. در نهایت. من قطعاً سعی می کنم آن پوست را از بین ببرم و دوباره متولد شوم.»

به جای نظر در مورد تغییر نام، The Weeknd شخصی را بازنشر کرد که به «ناپدید شدن» او برای هابیل تسفایه اشاره کرده بود.

تسفایه ممکن است نام خود را در پلتفرم رسانه های اجتماعی تغییر داده باشد، اما دستگیره او ثابت مانده است. مشخص نیست که آیا این اولین قدم در ادامه تصمیم خواننده برای انکار نام هنری خود است یا اینکه ممکن است این تبلیغ به موقع قبل از برنامه HBO او باشد. بت

صرف نظر از این، The Weeknd هنوز در حال شروع است و در حال آماده سازی موسیقی های جدید بیشتری برای سریال است. او همچنین در حال برنامه ریزی یک آلبوم نهایی است که پایان دوران او به عنوان The Weeknd باشد و به عنوان پایانی بر سه گانه ای که با آلبوم 2020 خود شروع کرد. پس از ساعت ها.

آخرین خروجی The Weeknd در آلبوم اخیر مایک دین منتشر شد که در آن او در چهار آهنگ مختلف ظاهر شد، اما او در واقع به عنوان هنرمند برجسته در هیچ یک از آنها فهرست نشده است.

قبل از آن، او و فیوچر «فانتزی دوگانه» را منتشر کردند، اولین آهنگ از بسیاری از آهنگ هایی که سابق برای آن آماده کرده بود بتموسیقی متن رسمی

بت قرار است در 4 ژوئن اکران شود.